Łyżwy dla chłopca: jakie łyżwy wybrać dla dziecka?

2021-01-28 15:26

Zakup łyżew dziecięcych nie jest niestety na lata. Sprawdź, jak dobrać idealny sprzęt dla twojego dziecka, aby przetrwał kilka sezonów i nadal spełniał swoje zdanie.  

Łyżwy dla chłopca: jakie łyżwy wybrać dla dziecka?
Autor: Getty Images

Spis treści

  1. Co wziąć pod uwagę przy wyborze łyżew dla chłopca?
  2. Jakie modele i kolory łyżew są najmodniejsze wśród chłopców?
  3. Łyżwy dla chłopca: gdzie je kupić?

Łyżwiarstwo to dyscyplina, która może dziecko nauczyć wielu przydatnych w sportowym życiu umiejętności. Swoją przygodę na lodowisku mogą zacząć już dzieci w wieku 4-5 lat.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze łyżew dla chłopca?

Przy wyborze odpowiednich łyżew dziecięcych zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar stopy dziecka. But musi idealnie przylegać do nogi i stabilnie ją utrzymywać. Wiele modeli ma wbudowaną opcję zmiany wielkości, dzięki czemu dany sprzęt posłuży przez kilka sezonów. Skontroluj również zapięcie łyżew. Ważne jest, aby było ono łatwe w obsłudze dla dziecka, najlepiej jeśli będą to rzepy.

Czytaj także: 30 rzeczy, które warto zrobić z dzieckiem zimą

Jakie modele i kolory łyżew są najmodniejsze wśród chłopców?

Wśród chłopców prym wiodą czarne łyżwy z domieszką innego koloru. Dużą popularnością cieszą się szare lub granatowe buty. Na sklepowych półkach można spotkać też sprzęt z nadrukowanym motywem z ulubionej bajki dziecka. Takie łyżwy sprawią mu na pewno dużo radości i zachęcą do spróbowania nowego sportu.

Czytaj także: Łyżwy dla dziewczynki: jakie łyżwy wybrać dla dziecka?

Łyżwy dla chłopca: gdzie je kupić?

Łyżwy dziecięce można kupić w salonach sportowych lub on-line. Jeżeli nie chodzisz z dziećmi często na lodowisko, lepiej będzie wypożyczyć sprzęt na miejscu. Zaoszczędzisz tym samym zbędnego wydatku. W przypadku, gdy twoja pociecha uwielbia tą dyscyplinę, warto jednak zainwestować. Warto skorzystać z aukcji w internecie - sprzedający oferują naprawdę duży wybór sprzętów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza