Ci ojcowie sami są jak dzieci! Ale urodzinowa zabawa to strzał w 10.

2022-11-02 11:50

Ojcowie są trochę jak dzieci. Nie wiedzą, co to strach i uwielbiają dobrą zabawę. Jeżeli z czymś sobie nie radzą, znajdą sposób, aby osiągnąć sukces. Zauroczeni swoimi pociechami, mogliby za nimi skoczyć w ogień. Te filmiki pokazują, że są na świecie genialni ojcowie.

Dzieci i ich tatusiowie
Autor: Screen/ Instagram @viralss.daily/ Instagram @lucy17l Genialni ojcowie – Filmiki, które pokazują, jak tatusiowie spędzają czas ze swoimi dziećmi

Genialny ojciec znajdzie czas dla swojego dziecka. Ba, nie tylko znajdzie, ale również sprawi, że chwile te będą niezapomniane.

Zrozumie swoją córeczkę, znajdzie sposób, aby niemowlę, które zawsze zasypia przy mamie, tym razem usnęło w ramionach tatusia.

Wśród pomysłów patent, który można wykorzystać na zabawę urodzinową.

Chcieć, to znaczy móc. Zobaczcie sami, co wymyślili niektórzy tatusiowie.

Zobacz także: Nie wiesz, w co się bawić z dzieckiem? Oto 15 zabaw wspierających rozwój niemowlaka

Spis treści

  1. Zasypianie tylko z mamą? Nie tym razem
  2. Poczytaj mi tato
  3. Malowanie paznokci – to nie problem
  4. Duzi i mali chłopcy kochają samochody
  5. Nie ma rzeczy niemożliwych
  6. Pomysł na zabawę, który każdy może wykorzystać
Myślisz, że to bunt trzylatka? Tak maluch prosi o okazanie mu miłości

Zasypianie tylko z mamą? Nie tym razem

Niektóre niemowlaki zasypiają tylko z mamą, a na tatę reagują płaczem i za nic nie chcą się uspokoić. Kiedy jednak mama potrzebuje chwili dla siebie i musi wyjść, genialny ojciec znajdzie na wszystko sposób.

Na profilu na Instagramie @viralss.daily, pewien tata pokazał, że jeżeli tylko się chce, można uśpić niemowlę bez płaczu i większego marudzenia. Jego pociecha chyba nawet nie zauważyła, że przez cały czas miała obok siebie tatusia, myśląc, że to jednak mamusia. Przez chwilę podstęp mógł wyjść na jaw, ale jednak się udało.

Poczytaj mi tato

Kolejny przykład, że niemowlaki uwielbiają, gdy ojcowie czytają książeczki. Niby taka prosta sprawa, a nie zawsze znajdujemy na to czas.

Filmik został opublikowany na Instagramie przez @babies.dynasty.

Ten genialny tata w zasadzie nie robi nic nadzwyczajnego. Po prostu czyta. Jednak wystarczy spojrzeć na małego chłopczyka obok. W spojrzeniu dziecka widać, jak głos taty go zaczarował. Czyste uwielbienie i zachwyt.

Malowanie paznokci – to nie problem

Małe dziewczynki lubią naśladować swoje mamusie. Niekiedy same sięgają po kobiece kosmetyki i w tajemnicy tworzą własne makijaże.

Na profilu na Instagramie @kids_past znajdziemy wiele różnych filmików z udziałem dzieci i ich rodziców. Naszym zdaniem na uwagę zasługuje tata, który wykonał kawał dobrej roboty.

Znalazł chwilę, aby sprawić przyjemność swojej małej córeczce i pomógł jej pomalować paznokcie. Wdzięczność dziewczynki – bezcenna. Tylko spójrzcie na tę radość i słodkie podziękowania.

Duzi i mali chłopcy kochają samochody

Zajmując się kilkuletnim dzieckiem, ojcowie niekiedy sięgają po bardzo niecodzienne pomysły.

Na profilu na Instagramie @lucy17l pewna mama nagrała swojego męża, gdy ten opiekował się ich synkiem.

Filmik został podpisany:

— Ten moment, gdy uświadamiasz sobie, że poślubiłaś dzieciaka.

Pomysł może budzić kontrowersje, ale jednak widać, że tata zachowuje pełną czujność i ostrożność, zdalnie sterując samochodzikiem, w którym siedzi maluch.

Genialny ojciec nie idzie za dzieckiem. On bierze udział w tej zabawie. Tylko zobaczcie.

Pod postem pojawiło się wiele słów poparcia dla tego ojca. Wśród nich możemy przeczytać:

— Pewnie chcesz powiedzieć, że moment, w którym dowiedziałaś się, że jesteś żoną dobrego taty.

— Wygląda bezpiecznie. Nie przestawaj. Dobra robota.

— Ten dzieciak ma fajnego tatę.

Czytaj także: „Tatoza” – kiedy dziecko woli tatę… Czym jest "tatoza" i jak sobie z nią radzić?

Nie ma rzeczy niemożliwych

Jeżeli pomysł taty, który wyjeżdża ze swoim kilkulatkiem zdalnie sterowanym samochodem na ulicę, wam się nie spodobał, to może nie oglądajcie następnego filmu.

Na profilu na Instagramie @zaneholmess, twórca wideo Zane Holmess opublikował, co zrobił pewien tata dla swojego synka.

To dopiero jest szalony pomysł z dawką adrenaliny.

Genialny ojciec zbuduje dla swojego dziecka wszystko. Nawet kolejkę górską. Podest dobrze trzyma się torów, a w roli wagonika – fotelik samochodowy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich możemy przeczytać:

— Ten dzieciak zapamięta to do końca życia.

— Jesteś niesamowitym tatą. Jestem ciężko pracującym ojcem, po obejrzeniu tego filmu obiecałem sobie, że będę spędzał więcej czasu z moimi dziećmi.

Pomysł na zabawę, który każdy może wykorzystać

Nie każdy ojciec ma jednak zdolności, aby zbudować kolejkę górską. Nie każdy kilkulatek ma zdalnie sterowany samochodzik. To jednak nie oznacza, że ich tatusiowie nie są genialni.

Każdy jest genialnym ojcem. Wystarczy spędzić czas ze swoim dzieckiem. Poczytać mu, porysować z nim, porozmawiać, co lubi robić i po prostu to z nim zrobić.

Ostatni filmik zostawiliśmy na końcu, bo każdy ojciec może wykorzystać ten pomysł.

Swoją drogą świetnie się odnajdzie na każdych urodzinach młodszych i starszych dzieci. Trzeba mieć tylko wygodne buty do biegania.

Na profilu na Instagramie @itsnitanita dwóch tatusiów postanowiło zrobić prawdziwą frajdę dzieciakom na urodzinach. Założyli kombinezony, do których przyczepili słodycze ukryte w małych torebeczkach.

Kto złapie pierwszy i oderwie, tego smakołyk jest jego. Ojcowie nie zamierzali jednak stać w miejscu. Chcąc dostać łakocie, trzeba było oderwać je od uciekającego tatusia.

Tylko popatrzcie. Wszyscy bawili się znakomicie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza