Niewinny tatuaż oszpecił dziecko na całe życie!

2017-08-21 16:37

Tatuaż z henny jest bardzo popularną pamiątką z wakacji. 7-letnia brytyjka Madison Gulliver będzie jednak miała pamiątkę po nim do końca życia... 

poparzenia tatuażem
Autor: youtube źródło: You Tube

Spis treści

  1. Ozdoba z henny z hotelowego SPA
  2. Bolesny powrót do domu
  3. Reakcja alergiczna na hennę

Tatuaż z henny zostawił na jej ciele okropne blizny. Dziewczynka musi nauczyć się z nimi żyć, bo zmiany na jej ciele są nieodwracalne. Chemikalia zbyt długo były obecne w ciele dziewczynki.

Ozdoba z henny z hotelowego SPA

Wbrew pozorom, tatuaż nie został wykonany w przypadkowym punkcie, czy na plaży. Mała Brytyjka ozdabiała ciało w SPA 4-gwiazdkowego, renomowanego hotelu w Hurghadzie. Sam hotel nie ma sobie nic do zarzucenia. Twierdzi, że poparzenie nastąpiło na skutek reakcji alergicznej. Ojciec dziewczynki uważa jednak, że powinien dostać informację o ewentualnym zagrożeniu, jeszcze przed wykonaniem feralnej ozdoby. 

Bolesny powrót do domu

Jeszcze na miejscu wszystko wydawało się w normie. Dziewczynka zaczęła odczuwać pierwsze dolegliwości po powrocie do domu, do Wielkiej Brytanii. Lekarze twierdzą, że trafiła do nich zbyt późno. W miejscach poparzenia utworzyły się już strupy, które ograniczały możliwość leczenia małej. Dziewczynka miała chemiczne poparzenia 2. i 3. stopnia!

Reakcja alergiczna na hennę

A to wszystko przez reakcję alergiczną, jaką wywołała henna. Przypadek małej Brytyjki nie jest odosobniony. Media wielokrotnie informowały o zagrożeniu jakie niesie taki tatuaż po tym, jak do poodbnych przypadków dochodziło także w innych resortach wakacyjnych np. w Bułgarii. 

Ojciec poparzonej dziewczynki przestrzega innych rodziców, aby zachowali szczególną ostrożność i zdrowy rozsądek przy wyrażaniu zgody na tego typu "atrakcje" wakacyjne. Nawet te z pozoru niewinne. 

Poparzenia henną - zobacz jak wyglądają:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza