Bezpieczny i spokojny sen z ochraniaczami Mamma Mia

2018-08-08 12:23

Aby nie musieć się obawiać, że nasze dziecko w trakcie snu uderzy się w barierkę łóżeczka i zrobi sobie krzywdę, warto zawczasu zadbać o to, by maluchowi nic się nie stało.

Ochraniacze Mamma Mia
Autor: materiały prasowe

Najlepszym sposobem jest osłonięcie metalowej lub drewnianej (w każdym razie – twardej) ramy łóżeczka miękkim ochraniaczem, który sprawi, że wiercący się w trakcie snu maluch nie zrobi sobie krzywdy. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dziecko będą mogli spać spokojnie.

Zawsze, gdy mowa o produktach przeznaczonych dla najmłodszych, należy zadbać o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Ochraniacze Mamma Mia na łóżeczko są wykonywane ręcznie ze specjalnego delikatnego materiału, który nie podrażni skóry niemowlęcia. Ich miękkie wypełnienie skutecznie chroni przed urazami. Dodatkową zaletą jest bogaty wybór wzorów i kolorów sprawiający, że łóżeczkowe akcesoria będą ciekawym uzupełnieniem wystroju dziecięcej sypialni. Do wyboru mamy motywy zwierzęce, muzyczne, abstrakcyjne, a nawet… ludowe, w zróżnicowanych, ciekawych odcieniach, wśród których przeważają uniwersalne pastele. To świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza