Zabawki do wózka: nasze propozycje [GALERIA]

Spacerowanie z dzieckiem nie zawsze należy do przyjemności - nierzadko niemowlę jest marudne, a rodzic męczy się, próbując je uspokoić. W takim wypadku z odsieczą przychodzą zabawki do wózka.

Zabawki do wózka pomogą twojemu dziecku szybko i przyjemnie przeżyć podróż. Dzięki nim pociecha przestanie grymasić i zajmie się zabawkami, które będą rozwijać jej zmysyły oraz wyobraźnię.

Zabawki do wózka: dlaczego warto je kupić dzieciom?

Zabawki do wózka przeznaczone są przede wszystkim dla tych dzieci, które źle znoszą wszelkie podróże. Pozwalają dziecku, oraz bez wątpienia rodzicom, miło spędzić podróż. Ponadto, większość takich zawieszek i łuków rozwija wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

>> Czytaj takze: KREATYWNE MALUCHY – zabawki, które wspierają rozwój dziecka. >>

Zabawki do wózka: które są najpopularniejsze?

Najpopularniejszymi zabawkami do wózka są łuki. Doczepia się do nich zazwyczaj grzechotki oraz pozytywki. Każda z maskotek ma inny kolor oraz strukturę, dzięki czemu dziecko poznaje świat. Prym wiodą też wszelkie zawieszki edukacyjne. Najlepiej, aby były one dobrze przymocowane, ponieważ każde dziecko lubi często wyrzucać zabawki z wózka czy fotelika, a późniejsze ich znalezienie nie należy do najłatwiejszych. Dobrym rozwiązaniem dla małych miłośników motoryzacji może być pluszowa kierownica. Za jej pomocą pociecha wyobrazi sobie, że sama steruje wózkiem lub samochodem, co sprawi wielką radość i dużo zabawy.

>> Czytaj także: Zabawki interaktywne dla dzieci: jak działają i jak je wybierać? [10 propozycji] >>

Zabawki do wózka: gdzie można je kupić?

Zabawki do wózka możesz kupić w większości sklepów z artykułami dla dzieci. Poszukaj w marketach oraz mniejszych butikach, a na pewno znajdziesz idealną rzecz dla swojej pociechy. Jeżeli nie masz czasu biegać po galerii, przejrzyj różne strony internetowe. Na takich aukcjach kupisz zabawki o wiele taniej.

>> Czytaj także: Mata edukacyjna dla niemowlaka: jaką matę kupić? I czy warto? [GALERIA ZDJĘĆ] >>

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2015-12-23
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.