Zdrowie

zobacz więcej w dziale ZDROWIE

Karmienie

zobacz więcej w dziale KARMIENIE

Pielęgnacja

zobacz więcej w dziale PIELĘGNACJA

Rozwój

zobacz więcej w dziale ROZWÓJ

Mjakmama24.pl duży i popularny serwis internetowy, którego głównymi tematami są ciąża, poród i dzieci.  Dział Niemowlę. Przeczytaj o pielęgnacji, zdrowiu i rozwoju noworodka i niemowlęcia. Dowiedz się, jak karmić naturalnie, piersią i jak karmić butelką. Jakie mleko modyfikowane wybrać. Przeczytaj porady: problemy z karmieniem, nawał pokarmu, zbyt mało pokarmu. Kiedy zacząć rozszerzanie diety i czy dopajanie niemowlęcia jest potrzebne, Szczepić czy nie szczepić dziecko. Jak postępować, gdy niemowlę jest chore, ma gorączkę, katar lub wysypkę. Jak pielęgnować pępek noworodka. Naucz się, jak przewijać niemowlę i jak kąpać niemowlę. Znajdź odpowiedź na pytanie dlaczego niemowlę płacze i co oznacza płacz twojego dziecka. Masz problemy z usypianiem dziecka, podpowiemy jak skutecznie usypiać niemowlę.

zakupy.mjakmama24.pl
Magazyny
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.