Sposób na pokarm

Mama radzi mamie

Gdy Asia miała cztery miesiące, zaczęłam tracić pokarm...

Szukałam rady u znajomych kobiet, które karmiły piersią wcześniej i dostałam ją. Najbardziej podziałało przystawianie małej do piersi na żądanie (co 1,5 godziny) i dużo picia, głównie wody. Piłam też gotowe herbatki laktacyjne z mieszanek ziół oraz siemię lniane: 2-3 łyżki mielonego siemienia lnianego trzeba zaparzyć w pół litra wrzącego mleka, dodać łyżkę miodu i wypijać na śniadanie. Dzięki tym wszystkim sposobom miałam już po kilku dniach pod dostatkiem mleka. Teraz Asia ma już 10 miesięcy, a ja nadal karmię ją piersią i mam zamiar robić to tak długo, dopóki się da.

Aktualizacja: 2011-07-20 Publikacja: 2010-01-25
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.