Wychowywanie-Motywowanie

Wychowywanie Motywowanie

Znalazłam super program do motywowania dziecka. Miałam problemy wychowawcze ale przez ten program dużo się zmieniło.

Witam,

Jestem szczęśliwym rodzicem mojego 9 letniego synka Piotrusia. Od pewnego czasu zaczeły się problemy wychowawcze. Dziecko zupełnie przestało się słuchać, nie reagowało na polecenia moje, ani mojego męża. Poprostu nie doopanowania. Żadne kary nie skutkowały. Zaczęłam szukać w internecie pomocy. Po długich poszukiwaniach natrafiłam na program do motywowania dziecka. Bardzo mi pomógł. Program jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Jedynie co trzeba ustawić to kategorie do oceny i już można oceniać dziecko. W moim przypadku ten program bardzo pomógł. Ustaliliśmy z naszym dzieckiem jaka będzie nagroda za dobre oceny w programie. Zawsze siadamy wieczorem i oceniamy cały dzień. Naprawdę program bardzo nam pomógł, nastąpiła wielka poprawa zachowania naszego synka. Chciałabym się podzielić informacją z innymi rodzicami, którzy też mają taki problem jak my. Znalazłem go na stronie http://inforaf.net/system_oceniania_dziecka.html. W wersji demonstracyjnej można ustawić trzy kategorie i oceniać 20 razy. Ja osobiście po użytkowaniu wersji demo zakupiłam pełną wersję. Naprawdę jestem bardzo zadowolona i polecam.

Z poważaniem

Agnieszka Wojtczak

Aktualizacja: 2011-04-15 Publikacja: 2010-12-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.