8 rad, jak przeżyć święta z dzieckiem i nie zwariować

Życzenie młodym rodzicom spokojnych świąt wydaje Ci się nie na miejscu? Dlaczego? Nawet z małym dzieckiem święta mogą minąć bezstresowo i w spokojnej atmosferze. Można znaleźć czas na relaks, wspólną zabawę i celebrację tradycji. Pod warunkiem, że nie będzie się robić nic na siłę i podejdzie się do świąt po swojemu. 8 rad, które wam w tym pomogą.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2013-12-05
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.