Krótkie fryzury dla dziewczynek - niezwykle dziewczęce propozycje dla kilkulatek

Krótkie fryzury dla dziewczynek
fot.: thinkstockphotos.com

Krótkie fryzury dla dziewczynek są wygodne i prezentują się równie efektownie jak długie włosy. Jakie fryzury dla dziewczynek z krótkich włosów są najmodniejsze? Jak dbać o włosy dziecka? Zobacz, jakie fryzury dla dziewczynek wykonać z krótkich włósów!

Krótka fryzura dla dziewczynki będzie nie tylko wygodna, ale i praktyczna. Włosy o krótkiej lub średniej długości łatwiej pielęgnować, myć i rozczesywać. Co prawda wiele mam nie ścina włosów u dziewczynek, ale włosy do pasa nie są marzeniem każdej dziewczynki. Warto o tym pamiętać, wybierając fryzurę dla dziewczynki. Oczywiście udział dziecka przy wyborze nowego uczesania jest bardzo ważny, dlatego warto wziąć pod uwagę zdanie naszej pociechy. Co prawda rodzice mają decydujący głos i mogą interweniować w sytuacji, kiedy zostanie wybrana fryzura zbyt ekstremalna. 

Fryzury dla dziewczynek. 10 uroczych fryzur dla kilkuletniej dziewczynki >>

Krótkie włosy dla dziewczynek z grzywką

Krótkie włosy do ramion lub włosy średniej długości to najpopularniejsza fryzura dla małych dziewczynek. Prezentuje się doskonale, kiedy włosy są rozpuszczone, a jednocześnie pozostawia możliwość związania, tak aby nie przeszkadzały w zabawie lub podczas posiłków. Jednym z najpopularniejszych uczesań na dzieci są fryzury z grzywką. Wyglądają one bardzo dziewczęco i uroczo. Jednak zanim zdecydujemy się obciąć grzywkę musimy pamiętać, że ten rodzaj fryzury nie jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów. Grzywka najlepiej wygląda przy prostych włosach, wtedy ładnie się układa i nie sprawia kłopotów przy ułożeniu. Włosy kręcone, falowane lub z tendencją do puszenia się nie będą dobrze prezentowały się z grzywką i w rezultacie trzeba ją będzie zapinać spinkami. 

Fryzury dla chłopców. Modna fryzura dla kilkuletniego chłopca >>

Fryzury dla dziewczynek z krótkich włosów

Krótka fryzura dla dziewczynki nie oznacza, że nie wykonamy żadnego fantazyjnego uczesania, a związać włosy będziemy mogli jedynie w kucyk. Z krótkich włosów możemy zrobić piękne i dziewczęce warkocze czy upięcia. Uczesania możemy ozdobić opaskami lub spinkami, w ten sposób w kilka chwil wyczarujemy fryzurę z krótkich włosów dla dziewczynki. 

 

 

 

Polecamy wideo: Szybka metamorfoza fryzury

Aktualizacja: 2017-01-11 Publikacja: 2017-01-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.