Najmodniejsza fryzura na komunię: kokarda!

Fryzura na I komunię- komunijna kokarda

Trendy w modzie komunijnej zmieniają się niemalże co roku. W tym sezonie na pewno na czasie będę wszelkie nowoczesne fryzury. Wśród nich króluje kokarda. Zobacz jak zrobić tę niezwykle efektowną fryzurę komunijną.

Warto aby fryzura komunijna była wyjątkowa. Pamiętajmy, że to jednak nie ona gra główną rolę tego dnia, dlatego powinna być wyważona i niezwykle skrupulatnie dopasowana do uroczystości. Kokarda jest fryzurą efektowną, ale skromną i niezwykle dziewczęcą, dlatego na pewno będzie pasowała.

Zobacz inną propozycję komunijnej fryzury.

Fryzura na I komunię - kok z warkocza

Zobacz jak w kilka minut zrobić kok z warkocza.

Aktualizacja: 2017-05-04 Publikacja: 2017-05-04
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.