Tak dobrze bawią się dzieci z ojcami, GDY MATKI NIE PATRZĄ...

2021-10-28 9:55
tata i córka
Autor: Getty Images Więź ojca z dziećmi jest wyjątkowa...

A może to ojcowie bawią się dobrze z dziećmi? Mogą przy nich uwolnić swojego wewnętrznego chłopca, jeszcze raz przenieść się do dzieciństwa, a przy tym dostać od pociech tytuł "ojca roku". Podglądamy zabawne, ale i niekiedy wzruszające profile ojców z Instagrama. To co wyczyniają z dzieciakami przechodzi wszelkie pojęcie.

Mama by nie pozwoliła, bo... Niebezpieczeństwo, bałagan, bo to niezdrowe, bo to niepoprawne. Trzeba przyznać, że ojcowie mają o wiele więcej luzu od nas, mam.

Dlatego właśnie to oni potrafią szybko nauczyć dziecko jeździć na rowerze, czy pływać. Wystarczy im jedno wyjście na plac zabaw, by maluch zaczął samodzielnie zjeżdzać ze zjeżdżalni i by poznał całe mnóstwo rówieśników, którzy przyszli z równie beztroskimi tatusiami. 

Są też świetnym organizatorami wygłupów, w których sami chętnie biorą udział, grają z dziećmi w gry bez dawania fory, a budowanie bałwana zimą czy zamku z piasku na wakacjach traktują jak punkt honoru. Ojcowie są bezkonkurencyjni!

Co jeszcze robią tatusiowie z dziećmi, gdy mamy nie patrzą, nie kontrolują i nie zrzędzą? Obserwujemy najciekawsze profile ojców z Instagrama i nie możemy pozostać obojętne. Raz wywracamy oczami, innym razem policzki bolą nas od śmiania. Zobaczcie same! 

Ojcowie i dzieci - zabawa bez cenzury matki - GALERIA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza