Naklejki na samochód zwiększają BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA!

2014-08-13 13:01

W opinii wielu rodziców i ekspertów naklejki Baby on Board mają pozytywny wpływ na bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, dlatego informowanie innych kierowców o tym, że w samochodzie podróżuje dziecko zwiększa ich ostrożność oraz ogranicza nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowania.

naklejki na samochod
Autor: _materialy_prasowe Udowodniono, że kierowca widząc inny pojazd z naklejką Baby on Board zachowuje większą ostrożność.

Umieszczenie naklejki Baby On Board na tylnej szybie samochodu nakłoni innych kierowców do zachowania szczególnej ostrożności. To sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżować bezpiecznie!

Dbając od lat o bezpieczeństwo podróżujących dzieci firma RECARO przygotowała bezpłatne naklejki Baby on Board. Naklejki standardowo dołączane są do zakupionych fotelików RECARO, możecie je Państwo także bezpłatnie otrzymać w sklepach partnerskich RECARO.

naklejka
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza