Sanatorium Halina Jedlina-Zdrój

2018-01-12 9:45
Sanatorium Halina Jedlina-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com W sanatorium Halina Jedlina-Zdrój znajduje się sala gimnastyczna.

Sanatorium Halina w Jedlinie-Zdroju położone jest około 30 metrów od Domu Zdrojowego i Zakładu Przyrodoleczniczego, do sali gimnastycznej - ok. 50 m. "Halina" to zabytkowy obiekt, wybudowany w XIX wieku, składa się z czterech kondygnacji, na parterze znajduje się sala gimnastyczna i wykonywane są tu zabiegi z zakresu krioterapii.

Spis treści

  1. Sanatorium Halina: profil leczniczy
  2. Sanatorium "Halina": zabiegi
  3. Sanatorium "Halina": warunki pobytu

Sanatorium "Halina" w Jedlinie-Zdroju przyjmuje kuracjuszy na turnusy lecznicze i rehabilitacyjne ze skierowaniami z NFZ, ZUS, PFRON a także na pobyty lecznicze pełnopłatne.

Sanatorium Halina: profil leczniczy

Sanatorium "Halina": zabiegi

Sanatorium "Halina": warunki pobytu

  • 35 miejsca noclegowe w 20 pokojach dwuosobowych z łazienkami oraz pokoje jedno i dwuosobowe z umywalkami, z dostępem do telewizji satelitarnej; większość pokoi posiada balkony, wychodzące na nowo odrestaurowaną promenadę uzdrowiskową
  • jadalni oddalona jest o około 80 metrów

dodatkowo

  • parking
Warto wiedzieć

Koniecznie trzeba przejść Uzdrowiskowym Szlakiem Turystyczno-Rekreacyjnym. Na aktywnych czeka kompleks sportowo-rekreacyjny Czarodziejska Góra "RELAX" z letnim torem saneczkowym i parkiem linowym. Wart zobaczenia jest również Zespół Pałacowo-Parkowy w Jedlince.

Ważne

Sanatorium "Halina"ul. Aleja Niepodległości 158-330 Jedlina- Zdrójtel.: (074) 845 52 86, wew. 56

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza