Sanatorium "Stoczniowiec" Cieplice-Zdrój

2015-09-02 13:51
Sanatorium Stoczniowiec Cieplice-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com Sanatorium Stoczniowiec Cieplice-Zdrój ma własną bazę zabiegową, a w pokojach dostępna jest woda termalna.

Sanatorium "Stoczniowiec" w Cieplicach-Zdroju mieści się w budynku wybudowanym w 1731 roku, położonym w centrum uzdrowiska. Ma własną bazę zabiegową, a w pokojach dostępna jest woda termalna.

Spis treści

  1. Sanatorium "Stoczniowiec": profil leczniczy
  2. Sanatorium "Stoczniowiec": zabiegi
  3. Sanatorium "Stoczniowiec": warunki pobytu

Sanatorium "Stoczniowiec" w Cieplicach-Zdroju przyjmuje kuracjuszy w ramach skierowań z NFZ ne rehabilitację ogólnoustrojową oraz na turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS. Uzdrowisko organizuje turnusy lecznicze w zakresie schorzeń psychosomatycznych i schorzeń narządu ruchu.

Sanatorium "Stoczniowiec": profil leczniczy

Sanatorium "Stoczniowiec": zabiegi

Sanatorium "Stoczniowiec": warunki pobytu

  • 42 miejsca, pokoje 1-, 2 i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT, radio; część pokoi wyposażona jest tylko w umywalkę, TV-SAT i radio
  • obiekt przystosowany dla potrzeb pacjentów poruszających się na wózkach
  • własna baza zabiegowa
  • jadalnia, możliwość otrzymania posiłków dietetycznych
  • winda
Warto wiedzieć

Jeśli kogoś znudzą spacery po Cieplicach, może wybrać się na wycieczkę do Szklarskiej Poręby i Karpacza, poprzez Krzeszów,  Złotoryję, Kowary, zdecydować się na wędrówki w pobliskich górach czy nawet na wizytę w czeskiej Pradze lub w Berlinie.

Ważne

Sanatorium "Stoczniowiec"ul. Jagielońska 2Jelenia Góra75 7551054www.uzdrowisko-cieplice.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza