Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" Szczawno-Zdrój

2015-09-03 11:13
Sanatorium Uzdrowiskowe Dąbrówka Szczawno-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" Szczawno-Zdrój oferuje m.in. masaż klasyczny.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" w Szczawnie-Zdroju mieści się w kameralnym, zabytkowym dworku myśliwskim z 1904r., położonym w samym centrum uzdrowiska.

Spis treści

  1. Sanatorium "Dąbrówka": profil leczniczy
  2. Sanatorium "Dąbrówka": zabiegi
  3. Sanatorium "Dąbrówka": warunki pobytu

Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" w Szczawnie-Zdroju przyjmuje kuracjuszy ze skierowaniami z NFZ, organizuje też turnusy rehabilitacyjne ze skierowaniami z PFRON i ZUS oraz pobyty hotelowe.

Sanatorium "Dąbrówka": profil leczniczy

Sanatorium "Dąbrówka": zabiegi

Sanatorium "Dąbrówka": warunki pobytu

  • 27 miejsc noclegowych, w 12 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
  • jadalnia w pobliskim Domu Zdrojowym
Warto wiedzieć

Warto zobaczyć Pijalnię Wód Mineralnych czy neorokokowy Teatr Zdrojowy. Polecamy także spacery po parkach - Zdrojowym i Szwedzkim - na terenie których znajduje się muszla koncertowa, altanka, stawy i fontanny oraz ścieżka zdrowia. Osoby, które chcą podziwiać panoramę miasta, powinny wejść na wieżę Anny - basztę widokową, ustawioną na skarpie Uroczysko. Warto wybrać się także na wycieczkę do zamku w Książu (4 km) i ruin zamku Cisy w Cieszowie (11 km).

Ważne

Sanatorium "Dąbrówka"ul. Wojska Polskiego 558-310 Szczawno-Zdrójdyżurka pielęgniarska tel.: (074) 849 32 94recepcja "Młynarz" tel.: (074) 849 32 51e-mail: uzdrowisko@szczawno-jedlina.pl

Polecany artykuł:

Uzdrowisko Szczawno-Zdrój
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza