Naklejki na samochód zwiększają BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA!

2014-08-13 13:01
naklejki na samochod
Autor: _materialy_prasowe Udowodniono, że kierowca widząc inny pojazd z naklejką Baby on Board zachowuje większą ostrożność.

W opinii wielu rodziców i ekspertów naklejki Baby on Board mają pozytywny wpływ na bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, dlatego informowanie innych kierowców o tym, że w samochodzie podróżuje dziecko zwiększa ich ostrożność oraz ogranicza nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowania.

Umieszczenie naklejki Baby On Board na tylnej szybie samochodu nakłoni innych kierowców do zachowania szczególnej ostrożności. To sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżować bezpiecznie!

Dbając od lat o bezpieczeństwo podróżujących dzieci firma RECARO przygotowała bezpłatne naklejki Baby on Board. Naklejki standardowo dołączane są do zakupionych fotelików RECARO, możecie je Państwo także bezpłatnie otrzymać w sklepach partnerskich RECARO.

naklejka
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Nowy numer magazynu Dziecko Zakupy i My już w sprzedaży! A w nim ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży a także inspiracje i porady dla całej rodziny! 164 strony za 4,99 zł.

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE