Naklejki na samochód zwiększają BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA!

2014-08-13 13:01
naklejki na samochod
Autor: _materialy_prasowe Udowodniono, że kierowca widząc inny pojazd z naklejką Baby on Board zachowuje większą ostrożność.

W opinii wielu rodziców i ekspertów naklejki Baby on Board mają pozytywny wpływ na bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, dlatego informowanie innych kierowców o tym, że w samochodzie podróżuje dziecko zwiększa ich ostrożność oraz ogranicza nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowania.

Umieszczenie naklejki Baby On Board na tylnej szybie samochodu nakłoni innych kierowców do zachowania szczególnej ostrożności. To sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżować bezpiecznie!

Dbając od lat o bezpieczeństwo podróżujących dzieci firma RECARO przygotowała bezpłatne naklejki Baby on Board. Naklejki standardowo dołączane są do zakupionych fotelików RECARO, możecie je Państwo także bezpłatnie otrzymać w sklepach partnerskich RECARO.

naklejka
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, co jeść w ciąży, by nie mieć anemii i jakie nazwisko może nosić nowo narodzone dziecko. Przeczytaj również o tym, jak uniknąć błędów przy karmieniu piersią i dowiedz się, co czuje rodzący się maluch

Kup dostęp od 2,50 zł
okladka m jak mama 1/20
KOMENTARZE