Aktywne emolienty dla wrażliwej skóry dziecka już od 1. dnia życia

Kosmetyki emoliencyjne CutisHelp mimi zapewniają prawidłowe funkcjonowanie wrażliwej skóry dziecka, łagodzą podrażnienia, nawilżają i regenerują. Wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry i jej odporność na działanie alergenów i substancji drażniących.

Aktywne Emolienty CutisHelp mimi bazują na naturalnym oleju konopnym, bogatym w cenne dla skóry kwasy omega-6 i omega-3, których idealna proporcja 3:1, zgodna z fizjologią skóry, zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo pielęgnacji. W skład serii wchodzą: emulsja do mycia ciała i włosów, balsam do ciała, „Egzema" krem do twarzy i ciała, „Pod pieluszkę" krem na odparzenia. Wszystkie kosmetyki są przeznaczone od pierwszego dnia życia dziecka. Mają łagodną, hypoalergiczną formułę, która nie zawiera drażniących konserwantów i barwników.

Emulsja do mycia ciała i włosów CutisHelp mimi doskonale sprawdza się podczas codziennego mycia wrażliwej skóry i włosów, także w przypadku skóry skłonnej do podrażnień, alergicznej i atopowej (AZS). Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nawilża i odżywia, działa kojąco, zmniejszając podrażnienia i napięcie skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Nie szczypie w oczy.

Balsam do ciała CutisHelp mimi jest idealny do codziennej pielęgnacji skóry, także tej skłonnej do podrażnień, alergicznej i atopowej (AZS). Preparat nawilża i odżywia, działa kojąco, zmniejszając podrażnienia i napięcie skóry, zmiękcza ją i uelastycznia. Działa silnie regenerująco, łagodzi świąd, odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry. Dzięki niezwykle lekkiej konsystencji balsam doskonale rozprowadza się na skórze.

Egzema" krem do twarzy i ciała CutisHelp mimi jest przeznaczony do długotrwałej ochrony, nawilżania i regeneracji skóry bardzo suchej, podrażnionej, alergicznej i atopowej (AZS). Nawilża i ogranicza przeznaskórkową utratę wody, odżywia i uzupełnia niedobory hydrolipidów w skórze. Łagodzi stany zapalne i świąd, działa kojąco, zmniejszając napięcie i podrażnienia. Zapobiega zakażeniom, które mogą wystąpić na skutek drapania, działa silnie antybakteryjnie i antyoksydacyjnie. Odbudowuje naturalną barierę naskórkową. Doskonale się wchłania, pozostawiając delikatny film ochronny.

„Pod pieluszkę" krem na odparzenia CutisHelp mimi. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry pupy, a także innych miejsc narażonych na częste powstawanie odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry. Działa kojąco, zmniejszając podrażnienia i pieczenie bolesnych miejsc. Odtwarza ochronną barierę naskórkową, zmniejszającą tarcie podrażnionych obszarów skóry. Chroni ją przed agresywnym działaniem moczu i kału. Działa silnie regenerująco, antybakteryjnie i antyoksydacyjnie oraz przeciwzapalnie. Tworzy na skórze przepuszczalny film, pozwalający jej oddychać.

DOSTĘPNE TYLKO W APTEKACH.

Więcej informacji na www.cutishelpmimi.pl, www.facebook.com/CutisHelpmimi

Aktualizacja: 2016-09-22 Publikacja: 2016-01-14
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.