Ciąża i macierzyństwo na wesoło czyli uroki bycia mamą

Macierzyństwo
fot.: Instagram
Fot. screen instagram.com/kosogkaos

Ciąża i macierzyństwo nie zawsze wyglądają jak w reklamach, gdzie zobaczymy wyłącznie uśmiechnięte, zadbane kobiety, po których nie widać śladu zmęczenia. Każda mama wie, jak jest naprawdę, a niektóre nie boją się tego pokazać na zdjęciach i grafikach. Zobaczcie, jak wygląda ciąża i macierzyństwo na wesoło okiem kobiety!

Ciąża  to wspaniały okres w życiu każdej kobiety, w końcu przygotowuje się do bycia mamą, patrzy jak w jej brzuchu rozwija się dziecko, kompletuje wyprawkę dla noworodka. Jednak jest druga strona tego okresu, która związana jest z różnymi dolegliwościami, na jakie muszą przygotować się kobiety w ciąży. Mdłości, wymioty, zgaga, bóle kręgosłupa, bezsenność to tylko niektóre z nich. O tej stronie mówi się rzadko, ale kobiety coraz częściej same pokazują, jak w rzeczywistości wygląda ciąża, poród i połóg. Te zdjęcia mają niewiele wspólnego z obrazami uśmiechniętych, promieniejących kobiet w ciąży, które zerkają na nas z telewizyjnych reklam. 

Macierzyństwo bez tajemnic

Norweska ilustratorka i animatorka, Line Severinsen, postanowiła pokazać okres ciąży, połogu i pierwsze tygodnie macierzyństwa za pomocą zabawnych grafik. Zobaczymy na nich kobiety w typowych sytuacjach domowych, jednak obrazki prezentują je w taki sposób, że uśmiech sam pojawia się na twarzy oglądającego. Blogerka początkowo publikowała grafiki na swoim blogu i portalach społecznościowych, aktualnie zdobią one również koszulki, kubki i notatniki. 

Karmiące mamy tworzą drzewa życia. Zdjęcia karmienia piersią dzięki aplikacji podbijają internet! 

 Zobaczcie, jak wygląda ciąża i macierzyństwo na wesoło!

 

 

 

 

 

Polecamy wideo: Spanie w ciąży

Aktualizacja: 2017-02-01 Publikacja: 2017-01-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.