Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA" Szczawnica-Zdrój

2018-01-03 12:11

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA" położone jest w centrum Szczawnicy-Zdroju, w parku uzdrowiskowym, obok pijalni wód. Kuracjusze mogą skorzystać nie tylko z zabiegów leczniczych, ale również z usług centrum SPA i gabinetu medycyny estetycznej.

Sanatorium Uzdrowiskowe Solar SPA Szczawnica-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA" Szczawnica-Zdrój mogą również korzystać z usług centrum SPA i gabinetu medycyny estetycznej.

Spis treści

  1. Sanatorium "Solar SPA": profil leczniczy
  2. Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA": zabiegi
  3. Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA": warunki pobytu

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA" w Szczawnicy-Zdroju oferuje zarówno refundowane z NFZ pobyty sanatoryjne, jak i pobyty wczasowe, np. dla członków rodzin kuracjuszy. W Szczawnicy jest 8 czynnych źródeł mineralnych: szczawy alkaliczno-słone z chlorkami, sodkami, bromkami, borem i jodem. Miejscowy mikroklimat zbawiennie wpływa szczególnie na schorzenia dróg oddechowych, a także schorzenia układu ruchu, choroby reumatyczne i reumatoidalne zapalenie stawów.

Sanatorium "Solar SPA": profil leczniczy

  • choroby dróg oddechowych
  • choroby reumatologiczne
  • choroby ortopedyczno-urazowe
  • otyłość

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA": zabiegi

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA": warunki pobytu

  • sanatorium mieści się w trzech budynkach – Willa Sylwia, Willa Adria i Willa Julia; w budynkach znajdują się pokoje jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowe oraz studia wieloosobowe; w zależności od budynku w pokojach, znajdują się telefon, czajnik elektryczny bezprzewodowy, lodówka, radio, dostęp do internetu oraz odbiornik telewizyjny (korzystanie z telewizji jest odpłatne)
  • na miejscu znajduje się park wodny
  • miejsce do grilowania
Warto wiedzieć

Szczawnica to miasto uzdrowiskowe położone w województwie małopolskim, o ponad dwustuletnich tradycjach uzdrowiskowych. Usytuowana jest w dolinie potoku Grajcarka, będącego dopływem Dunajca, na granicy Beskidu Sądeckiego i Pienin.

Ważne

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar SPA"ul. Zdrojowa 434-460 Szczawnicatel.: +48 18 262 22 32 wew. 433

Polecany artykuł:

Uzdrowisko Szczawnica
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza