Najlepsze gadżety do makijażu - nie tylko dla mam

Gadżety do makijażu
Autor: Getty images Gadżety do makijażu - akcesoria dla mam i nie tylko

Umalowanie się, wieczorny demakijaż, nałożenie maseczki na twarz trwają zbyt długo? Każda mama doceni te gadżety do makijażu. Z przyjemnością będziesz dbać o urodę nawet wtedy, gdy masz pod opieką małe dziecko i doba wydaje się zbyt krótka.

Urodowe gadżety to drobne akcesoria do makijażu i nie tylko, dzięki którym jego wykonanie i zmycie będzie dużo łatwiejsze. Wybrałyśmy 6 gadżetów do makijażu, które docenią nie tylko młode mamy, którym brakuje czasu, by zadbać o urodę. Wiemy, że czas nie jest z gumy i długie minuty spędzane przed lustrem mogą cię zniechęcić do tego, by nałożyć maseczkę, wklepać krem, wykonać masaż twarzy.

Gadżety do makijażu, które szczególnie polecamy, to akcesoria, które nie kosztują wiele, za to są naprawdę praktyczne. Lista jest dość krótka, bo liczy tylko 6 produktów. Na szczególną uwagę zasługuje brushegg, czyli poręczny czyścik do pędzli. Zdecydowanie warto zainwestować dosłownie kilka złotych i myć pędzle dużo szybciej i dokładnie.

Rękawiczka do demakijażu zastąpi zarówno waciki jak i mleczko czy żel - wystarczy zwilżyć ją ciepłą wodą. Ten urodowy gadżet poradzi sobie nawet ze zmyciem makijażu wodoodpornego! Jakie jeszcze gadzety do makijażu polecamy? Zobacz w galerii:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka