Sanatorium Teresa Jedlina-Zdrój

2018-01-11 9:35
Sanatorium Teresa Jedlina-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com Sanatorium Teresa w Jedlinie-Zdroju specjalizuje się we wczesnej rehabilitacji kardiologicznej.

Sanatorium Teresa w Jedlinie-Zdroju specjalizuje się we wczesnej rehabilitacji kardiologicznej. Na kuracjuszy czeka wysokowykwalifikowana kadra: kardiolodzy, pielęgniarki kardiologiczne i odpowiednio przygotowani do tego profilu leczenia rehabilitanci.

Spis treści

  1. Sanatorium "Teresa": profil leczniczy
  2. Sanatorium "Teresa": zabiegi
  3. Sanatorium "Teresa": warunki pobytu

Sanatorium "Teresa" w Jedlinie-Zdroju przyjmuje kuracjuszy na turnusy lecznicze i rehabilitacyjne ze skierowaniami z NFZ, ZUS, PFRON a także na pobyty lecznicze pełnopłatne. Pacjenci mogą na miejscu poddawać się badaniom kardiologicznym, USG serca, Holter, próbom wysiłkowym.

Sanatorium "Teresa": profil leczniczy

Sanatorium "Teresa": zabiegi

Sanatorium "Teresa": warunki pobytu

  • 40 miejsc w 18 pokojach z łazienką i telewizorem
  • gabinety zabiegowe i lekarski
  • jadalnia, możliwość dopasowania odpowiedniej diety
  • nowoczesna sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt rehabilitacyjny
  • pokój spotkań z psychologiem
Warto wiedzieć

Na aktywnych czeka kompleks sportowo-rekreacyjny Czarodziejska Góra "RELAX" z letnim torem saneczkowym i parkiem linowym. Wart zobaczenia jest również Zespół Pałacowo - Parkowy w Jedlince.

Ważne

"Teresa" Uzdrowiskowy Szpital Kardiologicznyul. Plac Zdrojowy 958–330 Jedlina-Zdrój     Dyżurka pielęgniarek  tel.: 601 541 426

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza