Co kupić

Ochraniacz do łóżeczka, jak sama nazwa wskazuje, powinien chronić dziecko. Coraz częściej jednak powstają spory na temat jego całkowitego bezpieczeństwa. Sprawdź, czy montowanie ochraniacza na łóżeczko jest konieczne!
Odbiór dziecka ze szpitala to pierwszy ojcowski egzamin. Przed wypisem ze szpitala, warto dobrze przygotować się do powrotu z noworodkiem do domu. Najlepiej żeby rodzice uzgodnili jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala. Istotna jest również kwestia bezpiecznej podróży noworodka. Dowiedz się, co jest potrzebne dla noworodka na wyjście ze szpitala.
Czarny wózek - od kilku lat największy krzyk wózkowej mody. Uwielbiany przez rodziców i producentów, ale na pewno znienawidzony przez niemowlęta, które nie potrafią wyrazić swojego niezadowolenia. Sprawdź, dlaczego czarny wózek może okazać się niebezpieczny dla dziecka.
Kokon dla niemowlaka inaczej nazywany jest gniazdkiem niemowlęcym. Wyglądem kokon dla niemowlaka przypomina nieco ponton - ma wyższe boki wypełnione silikonową włókniną, dzięki czemu maluszek czuje się bezpiecznie i przytulnie. Jaki kokon do spania dla niemowlaka wybrać? Podpowiadamy.
Kosz Mojżesza, wykonany z naturalnych, przewiewnych materiałów, to dobry zamiennik klasycznego łóżeczka czy kołyski. Miękki i wygodny kosz Mojżesza, często staje się ulubionym miejscem do snu dla niemowlęcia do około 6. miesiąca życia.
W pierwszych tygodniach życia małego człowieka, młodzi rodzice mają mnóstwo wizyt rodziny i przyjaciół. Każdy chce zobaczyć ich maluszka. Co wręczyć bobasowi w pierwszym prezencie, tak by nie był on zdublowany i rzeczywiście przydał się noworodkowi i jego rodzicom?
Zapewne masz już listę rzeczy, które musisz kupić przed przyjściem maluszka na świat. Ale czy wiesz, że niemowlęta urodzone latem potrzebują kilku dodatkowych akcesoriów? A i te, które standardowo kupuje się dzieciom w wyprawce niemowlaka, muszą spełniać dodatkowe kryteria. Warto je poznać, zanim ruszysz na zakupy. Jak powinna wyglądać letnia wyprawka niemowlaka?
Ukąszenia komarów dokuczają latem wszystkim, jednak niemowlęta mogą na nie reagować znacznie silniej niż dorośli. Jak postępować w przypadku, Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. Przedstawiamy preparaty na komary i kleszcze dla niemowląt, a także metody walki z owadami.
Butelki do karmienia trzeba wybrać rozsądnie: butelka musi być wykonana z dobrego materiału, mieć właściwości antykolkowe i wspierać prawidłowy odruch ssania! Ale czasem warto sięgnąć po nietypowe butelki, które mają dodatkowe, bardzo przydatne funkcje. Zobacz nasz ranking nietypowych butelek do karmienia.
Butelka antykolkowa jest uznawana przez większość rodziców za doskonałe remedium na niemowlęce bóle brzuszka. Ale są i tacy, dla których butelka antykolkowa jest to tylko zbędny gadżet. Czym faktycznie są butelki antykolkowe, czym się od siebie różnią i czy warto inwestować w butelki antykolkowe dla niemowląt?
Spacerówka powinna być wygodna dla ciebie i dziecka, a także solidna, ponieważ posłuży ci nawet przez 2-3 lata. To idealny wózek dla malca, który już siedzi i lubi oglądać świat ze swojego pojazdu. Oto najlepsze spacerówki 2021 roku.
Wózki do biegania umożliwiają aktywne spędzanie czasu z niemowlakiem – mając wózek biegowy, można jeździć na rolkach, uprawiać jogging, a nawet... wędrować po górach! Dowiedz się, jaki wózek do biegania wybrać i zobacz najciekawsze modele.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka