Co kupić

Kilka naszych czytelniczek uniknęło tragedii dzięki temu, że przewoziły dzieci w fotelikach. Przekonaj się, czemu to takie ważne, by twoje dziecko jeździło tylko w foteliku samochodowym.
Każde dziecko znajdujące się w jadącym samochodzie musi być zapięte w foteliku. Byłoby też dobrze, aby jak najdłużej podróżowało tyłem do kierunku jazdy. Zdaniem specjalistów jazda w foteliku ustawionym tyłem jest najbezpieczniejsza.
Dobrze dobrany fotelik samochodowy to kwestia bezpieczeństwa naszego dziecka. Przewożąc dziecko w samochodzie chcemy do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia jakiekolwiek zagrożenia. Przeczytajcie, co warto wiedzieć zanim wybierzecie fotelik samochodowy dla dziecka i obejrzyjcie film w radami eksperta.
Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych zakupów podczas kompletowania wyprawki. Zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a nawet ratuje życie. O takich właśnie przypadkach opowiada nasz ekspert z fundacji Fotelik.info.pl, który przy okazji wyjaśnia, jak prawidłowo zapinać dziecko w foteliku zwłaszcza zimą, gdy jest opatulone w kombinezon.
Wózków nie dzieli się na letnie i zimowe. Ale kupując pojazd dla dziecka, które urodzi się zimą, warto zadbać, by był odporny na śnieg, błoto i niskie temperatury. Dlatego podpowiadamy, jaki wybrać dziecku wózek na zimę.
Pieluszki biodegradowalne powstały w trosce o zdrowie maluchów i o środowisko. Niestety nie są one w 100 proc. degradowalne – a żeby doszło do ich rozkładu muszą wylądować w specjalnej kompostowni. O co chodzi z pieluchami biodegradowalnymi? Czy warto je kupować i czy opłaca się to finansowo?
Wyprawka dla niemowlaka powinna być przez rodziców planowana z wyprzedzeniem. Lista rzeczy dla noworodka musi być przemyślana. Warto pomyśleć o kilku właściwych i potrzebnych przedmiotach. O czym zatem należy pamiętać, robiąc pierwsze zakupy dla dziecka?
Szare mydło, choć znane jest od ponad 100 lat, wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Może być stosowane przez dzieci, kobiety po porodzie i osoby z wrażliwą skórą. Co jeszcze warto wiedzieć o szarym mydle i jego właściwościach? Czy szare mydło nadal jest polecane i w jakich sytuacjach?
O systemie Isofix słyszał każdy, kto zamierza kupić fotelik samochodowy dla swojego malucha. Co musisz wiedzieć o systemie Isofix? Podpowiadamy, czy warto kupić fotelik z systemem Isofix i jak go zamontować w samochodzie.
Urodziłaś pierwsze dziecko kilka lat temu i wypadłaś z obiegu? Nie wiesz, co do tego czasu pojawiło się na rynku akcesoriów dla niemowląt? Podpowiadamy, jakie przydatne sprzęty i gadżety dla dzieci pojawiły się w ostatniej dekadzie. Oto nasza lista 10 nowości z ostatnich lat.
Śpiworek zimowy do wózka otuli malucha podczas mroźnych spacerów. Mama, wyposażając wózek w ten produkt, będzie spokojniejsza, że pociecha jest odpowiednio zabezpieczona przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Niewątpliwie pozwoli przetrwać zimę małemu podróżnikowi. Jaki zatem wybrać śpiworek zimowy do wózka? Sprawdźmy!
Po przekroczeniu progu sklepu z ciuchami dla dzieci, rodzic może dostać oczopląsu - wybór jest ogromny. Przeczytaj więc, jak kupować ubranka dla niemowlaka i na co zwracać uwagę, wybierając je.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza