Co kupić

Monitor oddechu jest niezbędny dla rodziców dzieci z tzw. grupy ryzyka. Jeśli obawiasz się bezdechu u dziecka, wybierz odpowiedni monitor oddechu dla niemowląt. Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie? Zobacz nasz ranking.
Wózek, w którym wozimy nasz najcenniejszy skarb, powinien być bezpieczny i wytrzymały, niezależnie od rodzaju nawierzchni, po której się poruszamy czy warunków pogodowych. GRANDE LX ze swoją mocną ramą i wytrzymałą amortyzacją zapewnia komfort nawet najbardziej wymagającym małym podróżnikom. Przekonała się o tym Joanna Krupa - pierwsza testerka tego docenianego przez rodziców wózka, dostępnego teraz w nowej odsłonie, w ramach kolekcji FREEDOM marki Kinderkraft.

Materiał sponsorowany

Pojawienie się dziecka jest jednym z najbardziej doniosłych, szczęśliwych momentów w naszym życiu. I na trwale całkowicie je zmieniającym. Maleństwo i jego dobra kondycja, zdrowie czy szczęście usuwa wszystkie nasze wcześniejsze priorytety w cień. To naturalne i w pełni zrozumiałe.

Materiał sponsorowany

Łóżeczko turystyczne to doskonały pomysł nie tylko dla dzieci, które rodzą się latem. Łóżeczko turystyczne może sprawdzić się w domu - jako przenośny mebel dla niemowlęcia, ale przede wszystkim warto je kupić, jeśli wybierasz się z malcem na wakacje.
Krzesełko do karmienia dla jednych rodziców jest zbędne, dla innych bardzo potrzebne. Jeśli uznasz, że wam krzesełko do karmienia może się przydać, sprawdź jego poszczególne elementy, aby wybrać najlepszy model. Na co zwrócić uwagę przed zakupem krzesełka do karmienia?
UPPAbaby to amerykańska marka, która szturmem podbija polski rynek branży dziecięcej. UPPAbaby ma jeden prorytet: jej misją jest tworzenie wysokiej jakości produktów dla dzieci, które odpowiadają potrzebom rodziców wpisując się przy tym w tradycję eleganckiego wzornictwa i współczesnych trendów. Model wózka 2w1 - UPPAbaby CRUZ V2 to ulepszony model wózka CRUZ, który pokochali rodzice na całym świecie.

Materiał sponsorowany

Każde dziecko znajdujące się w jadącym samochodzie musi być zapięte w foteliku. Byłoby też dobrze, aby jak najdłużej podróżowało tyłem do kierunku jazdy. Zdaniem specjalistów jazda w foteliku ustawionym tyłem jest najbezpieczniejsza.
Łóżeczko dostane, choć nie jest produktem pierwszej potrzeby, to jednak bardzo ułatwia opiekę nad maluszkiem w ciągu pierwszych miesięcy jego życia. Jak wybrać najlepsze łóżeczko dostawne? Zobacz nasz przegląd łóżeczek dostawnych.
Czarny wózek - od kilku lat największy krzyk wózkowej mody. Uwielbiany przez rodziców i producentów, ale na pewno znienawidzony przez niemowlęta, które nie potrafią wyrazić swojego niezadowolenia. Sprawdź, dlaczego czarny wózek może okazać się niebezpieczny dla dziecka.
Spacerówka powinna być wygodna dla ciebie i dziecka, a także solidna, ponieważ posłuży ci nawet przez 2-3 lata. To idealny wózek dla malca, który już siedzi i lubi oglądać świat ze swojego pojazdu. Oto najlepsze spacerówki 2020 roku.
Wyprawka dla niemowlaka powinna być przez rodziców planowana z wyprzedzeniem. Lista rzeczy dla noworodka musi być przemyślana. Warto pomyśleć o kilku właściwych i potrzebnych przedmiotach. O czym zatem należy pamiętać, robiąc pierwsze zakupy dla dziecka?
Karuzela do łóżeczka ciekawi, przyciąga uwagę, uspokaja, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i stymuluje słuch niemowlęcia – ważne więc, by była odpowiednio dobrana. Czym kierować się podczas zakupów?

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my