Co kupić

Śnieg jest na wagę złota. Większość z nas spędziła znaczną część swojego dzieciństwa zjeżdżając na sankach, lepiąc bałwany i rzucając się śnieżkami. Jednak nasze dzieci coraz rzadziej mogą cieszyć się z zimowych dni w taki sposób. Świat się zmienia, a śnieg zimą nie jest już taki pewny. Jeżeli się pojawia, jest go znacznie mniej niż kiedyś. Nic dziwnego, że dla producentów odzieży outdoorowej przyszłość zim jest tak ważna. W szczególności zaś dla Skandynawów.

Materiał sponsorowany

Wybór szalika dla dziecka, wbrew pozorom, nie należy do najprostszych decyzji. Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, bardzo nie lubią ich nosić. Zawiązane przy szyi często je denerwują, pojawiają się protesty i próby zdjęcia niechcianego ubrania. Jakie szaliki dla dzieci wybierać, by uniknąć afer przy wychodzeniu na dwór?
Ostatnie lata pokazały nam jak ważne jest zdrowe, wolne od zanieczyszczeń i wirusów powietrze. Z uwagi na ten fakt kategoria oczyszczaczy powietrza stała się kilka lat temu jedną z najszybciej rozwijających w Polsce i na świecie. Początkowo funkcjonując jako produkt sezonowy dziś szturmem zdobywa zaufanie i zadowolenie konsumentów o każdej porze roku. I choć kilkanaście lat wcześniej nikt o oczyszczaczu powietrza nawet nie słyszał, dziś jest to jedno z niezbędnych urządzeń w każdym domu.

Materiał sponsorowany

Futerka dla dziewczynek od lat cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, małe damy są w nich niezwykle urocze! Wyszukałyśmy w znanych sklepach 20 modeli dla dziewczynek od rozmiaru 62. Ceny startują już od 59 zł!
Udział wirtualnego świata w naszym życiu – i mowa tutaj zarówno o dzieciach, jak i dorosłych – jest coraz większy. Z roku na rok spędzamy przed ekranami więcej czasu, a znaczna część naszych aktywności przenosi się do internetu. Za pośrednictwem telefonu lub komputera płacimy rachunki, robimy zakupy, kontaktujemy się z najbliższymi i bawimy się. Sami, w gronie znajomych lub z całkiem obcymi osobami.

Materiał sponsorowany

Dorosłych, deszczowa pogoda zachęca często do ukrycia się pod kocem z dobrą książką lub serialem. Dzieci jednak uwielbiają zabawy w deszczu i skakanie po kałużach. Do takich harców, nie wystarczy mieć parasolkę i kalosze. W jakie ubrania przeciwdeszczowe warto wyposażyć dziecko?
Inny szlafrok kupimy dziecku na basen, a inny po domu, by było mu ciepło, gdy już przebrane w piżamkę, będzie szykowało się do snu. W obydwu wypadkach, to zakup, który maluch doceni. Szukamy tych uroczych i wpisujących się w dziecięce upodobania. Gdzie znajdziecie takie szlafroki dla dzieci? Podpowiadamy!
Jedni uczniowia uwielbiają lekcje WF-u, inni ich nienawidzą. Warto jednak by dzieci na nie uczęszczały bo to nie tylko dobra profilaktyka otyłości, ale też sposób na odstresowanie, czy trenowanie rywalizacji i pracy zespołowej. A to przyda się w dorosłym życiu. Tych nieprzekonanych może zachęcić fajny strój na WF. Jaki wybrać?
Jesienią pogoda jest zmienna: w jednej chwili świeci słońce, w drugiej siąpi deszcz. Jak ubierać dziecko jesienią na spacer, by nie zmarzło, ani się nie spociło? Z nami stworzysz praktyczną bazę ubraniową dla swojego malucha, dzięki której żadna pogoda nie będzie Wam straszna!
Odblaski to obowiązkowy element stroju osoby poruszającej się o zmroku. Tak mówi przepis, ale nawet gdyby go nie było, wiadomo, że świecące elementy poprawiają znacząco widoczność dziecka idącego po chodniku, a tym samym zwiększają jego bezpieczeństwo. Oto odblaski, które możesz kupić dziecku.
Jak mawiają Skandynawowie - "Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania". W dziecięcej garderobie, oprócz kaloszy nie może zabraknąć parasola. Jaki parasol dla dziecka kupić? Przede wszystkim taki, który rozweseli pochmurne dni. Szukamy tych najpiękniejszych w dobrych cenach.
Walkie talkie dla dzieci, to gadżet, który ucieszy nie tylko najmłodszych. Umożliwia zabawy, które pochłoną całą rodzinę. Krótkofalówki mogą też spełniać funkcje praktyczne. Zobacz, czy warto je kupić i na co zwracać uwagę przy wyborze.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza