Co kupić

Według większości z nas gry planszowe to doskonała rozrywka na jesienno-zimowe wieczory, kiedy szybciej robi się ciemno, a pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Wtedy chętniej wybieramy dłuższe rozgrywki i bardziej rozbudowane tytuły. A co z cieplejszymi okresami, obfitującymi w piękną pogodę i liczne spotkania towarzyskie?

Materiał sponsorowany

Pierwotnie bon turystyczny miał być realizowany do końca marca 2022 r. Jednak dzięki nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem i zwalczaniem Covid-19 termin ten został przedłużony do końca września 2022 roku. Także jeszcze w najbliższe wakacje będzie można z niego skorzystać i to nie tylko na opłacenie noclegów dla dziecka.
Jaki jest najlepszy krem ​​przeciwsłoneczny dla dzieci? Jaka forma preparatu z filtrem sprawdzi się najlepiej? Specjaliści wyjaśniają, czy kupować balsam, spray czy sztyft i jakie filtry są zalecane do stosowania u najmłodszych dzieci.
Mamy, kierując się do sklepu po buty dla dzieci, często wychodzą z najtańszym modelem obuwia. Tłumaczą sobie, że i tak za chwilę dziecko z nich wyrośnie lub je zniszczy. I choć na pierwszy rzut oka buty za kilkadziesiąt złotych wydają się dobre i ładnie wyglądają, mogą szkodzić naszemu dziecku. Dlaczego tanie obuwie to tylko pozorna oszczędność?
Wielkie przygotowania do wyjazdu na obóz lub kolonie zacznij na tydzień, dwa wcześniej. Przejrzyj z dzieckiem ubrania i sprawdźcie, w jakim stanie są buty i torba. Napisz, co trzeba dokupić, ewentualnie naprawić, by podczas pakowania nie było niespodzianek. To wszystko powinniście robić razem!
Wybierając akcesoria do sypialni dziecka niektórzy rodzice kierują się przede wszystkim wyglądem, podczas gdy równie istotne jest to, z czego są wykonane. Odpowiedni wybór pościeli czy prześcieradła zapewni dziecku komfort, a rodzicowi ułatwi zachowanie porządku w dziecięcej sypialni.

Materiał sponsorowany

Dzień Dziecka wypada na samym początku lata. Nic więc dziwnego, że wiele dzieci dostaje w tym dniu zabawki sportowe i takie, które można wykorzystać na świeżym powietrzu. Jedna z takich zabawek o mały włos nie udusiła 3-letniego chłopca. Na szczęście, jego mama była w pobliżu i szybko zareagowała. Jak sama mówi, teraz musi ostrzec inne mamy.
Od współczesnych zabawek można wymagać nie tylko dostarczania rozrywki, ale również ważnych funkcji edukacyjnych, które stymulują prawidłowy rozwój dziecka. Patrząc na sklepowe półki, często zapominamy o tym istotnym fakcie. Przygotowaliśmy dla Was ściągawkę, dzięki której wybierzecie idealny upominek dla malucha. Gwarantujemy, że wywoła on uśmiech na twarzy jak i zapewni moc edukacyjnych wrażeń! Poznajcie zabawki z unikalną technologią Poziomy Nauki od Fisher-Price®, które "rosną" wraz z dzieckiem.

Materiał sponsorowany

Moda na hulajnogi opanowała polskie ulice. Dzieci kochają je za szybką jazdę. Rodzice zaś doceniają za bezpieczeństwo i niewielkie rozmiary, ułatwiające przenoszenie i przewożenie. Skoro hulajnoga to teraz nieodłączny element dzieciństwa, to jaką wybrać dla najmłodszych dzieci? Jaka będzie najlepsza pierwsza hulajnoga dla malucha?
Dobre obuwie dziecięce jest drogie, a stopa dziecka rośnie czasem tak szybko, że nowe sandałki po miesiącu są do wyrzucenia. Kiedy stopy dziecka rosną najszybciej i jak kupować buty, żeby nie zbankrutować?
Wydawać by się mogło, że zgubić dziecko mogą tylko nieostrożni, nieuważni rodzice. Życie weryfikuje jednak to podejście i pokazuje, że taka sytuacja może się przydarzyć każdemu. Zwłaszcza w tłumie, jeśli jest się rodzicem niesfornego malucha, który nie chce dać ręki i czuje się nad wyraz samodzielny. Jak prawidłowo zareagować w takiej sytuacji?
W ciepłe miesiące dzieci całe dnie spędzają na placach zabaw. Jedną z ich ulubionych atrakcji są piaskownice. Zabawa w piasku pochłania dzieci od pokoleń, bo za każdym razem można wymyślać coś nowego, rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Jakie zabawki do piaskownicy kupić dziecku, by dać mu pomysł na wiele pochłaniających zabaw?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza