Ona karmi go piersią w ramach gry wstępnej. Seksuolog: "nie widzę w tym nic złego"

2023-08-22 15:22

Karmienie piersią to temat wywołujący emocje sam w sobie. Jedne matki lubią to robić, inne karmią naturalnie z rozsądku. Jest jednak aspekt laktacji, który z pewnością wzbudza jeszcze większe kontrowersje. Czym jest karmienie piersią „dla dorosłych”?

Karmienie piersią dla dorosłych
Autor: Getty Images Karmienie piersią "dla dorosłych". Co mówią o tym pary, które to lubią?

Wywołują laktację dla seksualnego spełnienia lub wykorzystują okres w życiu, jakim są początki rodzicielstwa by w ten sposób urozmaicić swoje życie seksualne. Są pary, dla których to najlepszy sposób na pobudzenie, choć to wciąż temat tabu. Co mówią rodzice, którzy przyznają się do tego, że lubią karmienie piersią „dla dorosłych”?

Dowiedz się: „Chciałabym się kochać, ale muszę się wyspać”. Gdzie się podziało życie seksualne rodziców?

Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel

Przeczytaj też: Czy planowanie seksu to dobry pomysł dla zabieganych rodziców? Gdy są chęci, a brak czasu i sił...

Niektórzy ludzie mają trudności ze zrozumieniem takich upodobań erotycznych, uznając je za co najmniej dziwne. Temat ten poruszył amerykański magazyn „Metro”. W artykule zatytułowanym „Poznaj ludzi, którzy chcą karmić piersią swoich partnerów”, mężczyźni i kobiety otworzyli się na temat swoich nietypowych doświadczeń seksualnych.

Podniecenie przyszło samo

Swoją seksualność odkrywamy przez całe życie. Jak się okazuje, większość par, które włącza w swoje życie erotyczne karmienie piersią "dla dorosłych" sama jest zaskoczona swoim podnieceniem w tym temacie.

„Moja żona odciągała mleko laktatorem w łóżku, podczas nawału pokarmowego. Wtedy z jej drugiej piersi zaczęło ciec mleko. Zasugerowała, żebym spróbował odciągnąć mleko ustami, co skończyło się seksem w trakcie którego opróżniłem obydwie piersi. To było niesamowicie erotyczne, seksowne. Myśl o tym nigdy wcześniej nie wywołała we mnie podniecenia. Żeby było jasne, to nie jest karmienie piersią. To kwestia zgody i akceptacji dwojga dorosłych, wykorzystujących ten szczególny moment w cielesności kobiety do praktyki seksualnej" - opowiada magazynowi Metro mężczyzna o imieniu Joel.

Młody tata przyznaje jednak, że kiedy dowiedział się, że jego żona spodziewa się drugiego dziecka, z ekscytacją czekał na kolejne zbliżenia z tym urozmaiceniem ich erotycznego życia. 

Specjalne wywoływanie laktacji

Są też pary, które celowo wywołują laktację dla spełnienia seksualnych fantazji. Jedną z takich kobiet jest inna bohaterka reportażu magazynu Metro, Sophie. Kobieta dowiedziała się o takich praktykach z internetu i od razu poczuła, że to coś, co chciałaby wypróbować, mimo iż ostatnie dziecko urodziła 10 lat wcześniej. 

„Mam bardzo wrażliwe sutki i każdy dotyk wywołuje u mnie ekstazę, więc akt ssania jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący” - opowiada Sophie.

Dla niej takie praktyki są także tworzeniem niezwykłej więzi z partnerem, z którym łączy ją wyjątkowe przeżycie, będące ich małą tajemnicą.

"Poczucie intymności z partnerem może być najbardziej wiążącą rzeczą, jaką robisz poza seksem” - mówi Sophi w rozmowie z Metro.

Seksuolodzy widzą w tym sporo plusów

Nie da się ukryć, że dla wielu osób, takie praktyki seksualne są jednoznaczne z dewiacją. Zupełnie niesłusznie, jak twierdzą seksuolodzy. Jakie widzą plusy "dorosłego karmienia"?

„Dorosłe karmienie piersią to świetny sposób na budowanie intymności i podniecenia między partnerami” – powiedziała Metro specjalistka ds. edukacji seksualnej, Melissa McFarlane. „W przypadku osób już karmiących piersią stymulacja piersi zapewniana przez partnera może pomóc zwiększyć podaż, co pozwala uniknąć polegania na potencjalnie niebezpiecznych lekach w celu zwiększenia laktacji” - mówi ekspertka.

Jak podkreślają seksuolodzy, najważniejsza jest zgoda obojga partnerów. Jeśli ten konieczny warunek jest spełniony, możliwe jest by "dorosłe karmienie" było głębokim, emocjonalnym i intymnym doświadczeniem między kochającymi się ludźmi.