Jak zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? Zrób to z dietą bez liczenia i ważenia!

2021-06-22 12:27 Redakcja
książka
Autor: materiały prasowe

Jeśli już wielokrotnie próbowałaś zmienić dietę i pozbyć się pamiątki z okresu ciąży w postaci dodatkowych kilogramów, ale niestety bez sukcesu – mamy dla ciebie propozycję. Zmień na stałe swój styl życia na zdrowszy, ale oparty na twoich zasadach. Wypróbuj dietę bez liczenia i ważenia. Jak to zrobić?

Na rynku wydawniczym nakładem Wydawnictwa Pełnego Czasu ukazała się rewolucyjna książka „Bez liczenia i ważenia”, która uczy, jak komponować wartościowe posiłki dla całej rodziny i unikać tzw. gotowania na dwa garnki, oddzielnie „dietetycznie” dla siebie i „normalnie” dla dzieci i męża. Monika Ciesielska, autorka książki przekonuje przy tym, że dietetycznie może być również normalnie – bez rewolucji.

Kursoksiążka, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy

„Bez liczenia i ważenia” to poradnik, który został przygotowany w formie kursoksiążki, czyli zawiera praktyczne ćwiczenia, które skłaniają do refleksji i analizy własnych zachowań i nawyków żywieniowych. Książka pomaga znaleźć kompromis pomiędzy obsesyjnym kontrolowaniem jedzenia a trybem „hulaj dusza, piekła nie ma”. Zachęca do próby odżywiania bez konieczności ważenia produktów i jedzenia zgodnie z dietą, bez spowiadania się aplikacji ze wszystkiego, co się zjada.

Każdy może zrealizować strategię #bezliczeniaiważenia na swój sposób – w oparciu o samoobserwację, dotychczasowe nawyki żywieniowe i możliwości podyktowane pracą oraz codziennymi obowiązkami.

Do pracy z książką zostały przygotowane dedykowane naklejki, można również skorzystać z innych gadżetów ułatwiających planowanie diety tj. Planerów Pełnych Czasu, segregatorów, notatników oraz fantastycznych artykułów piśmienniczych.

Polecamy: 7 praktycznych gadżetów do kuchni, które naprawdę się przydają

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka