Pawilon "Edward" Cieplice-Zdrój

2015-09-02 13:15
Pawilon Edward Cieplice-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com We wszystkich pokojach do kąpieli używana jest woda termalna.

Pawilon "Edward" w Cieplicach-Zdroju położone jest w samym centrum Parku Zdrojowego. We wszystkich pokojach do kąpieli używana jest woda termalna. Zabiegi są dostępne w Domu Zdrojowym, oddalonym od Pawilonu "Edward" o 80 metrów.

Spis treści

  1. Pawilon "Edward": profil leczniczy
  2. Pawilon "Edward": zabiegi
  3. Pawilon "Edward": warunki pobytu

Pawilon "Edward" w Cieplicach-Zdroju przyjmuje kuracjuszy w ramach skierowań z NFZ ne rehabilitację ogólnoustrojową oraz na turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS. Uzdrowisko organizuje turnusy lecznicze w zakresie schorzeń psychosomatycznych i schorzeń narządu ruchu.

Pawilon "Edward": profil leczniczy

Pawilon "Edward": zabiegi

Pawilon "Edward": warunki pobytu

  • 42 miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT, internet bezprzewodowy, pokoje Lux: pełen węzeł sanitarny, lodówka, TV-SAT, internet bezprzewodowy, szlafroki, część pokoi z balkonem; apartamenty mają balkon, pełen węzeł sanitarny, lodówkę, TV-SAT, internet bezprzewodowy, szlafroki
  • jadalnia, diety zgodne ze standardami instytutu żywności i żywienia
Warto wiedzieć

Jeśli kogoś znudzą spacery po Cieplicach, może wybrać się na wycieczkę do Szklarskiej Poręby i Karpacza, poprzez Krzeszów,  Złotoryję, Kowary, zdecydować się na wędrówki w pobliskich górach czy nawet na wizytę w czeskiej Pradze i Berlinie.

Ważne

Pawilon "Edward"Park Zdrojowy 4Jelenia Góratel. 48 75 755 10 56www.uzdrowisko-cieplice.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza