Mama wraca do formy – zdrowe odchudzanie z dietą Cambridge

2013-07-19 8:00

Większość kobiet doskonale wie, jak trudno jest odzyskać dobry wygląd i kondycję sprzed porodu. Wszystkim mamom, które marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów z pomocą przychodzi Program Odchudzania Cambridge.

cambridge
Autor: _materialy_prasowe

Są to gotowe pełnowartościowe produkty o niskiej zawartości energii. Mogą być stosowane w walce z otyłością oraz jako uzupełnienie konwencjonalnego odżywiania. Dostępny jest bogaty wybór produktów w ponad 20 smakach. Wszystkie zawierają białko, węglowodany, tłuszcze, błonnik, witaminy i składniki mineralne w dawkach odpowiadających dziennemu zapotrzebowaniu. Program jest oparty na 6 stopniach energetycznych, których wartość kaloryczna waha się od 415 do ponad 1500 kcal. Dlatego łatwo jest dopasować dietę do potrzeb żywieniowych, stylu życia oraz preferencji smakowych odchudzających się osób. Aby zrzucić wagę i utrzymać pożądaną masę ciała, trzeba ściśle stosować się do zasad określonych na poszczególnych stopniach programu. Przed przystąpieniem do odchudzania, należy udać się na bezpłatną konsultację do dietetyka Cambridge.
Ceny: 7,80 zł (zupy, owsianki, napoje, batony), 18 zł (dania gotowe). Więcej informacji na stronie internetowej Cambridge Program Odchudzania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza