Boże Narodzenie

Sylwester w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze go zaplanujemy i pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa! Jak spędzić kreatywnego sylwestra w domu z dzieckiem? Skorzystajcie z trzech naszych pomysłów.
W wirze świątecznych przygotowań nie zapominaj o swoich bliskich. Złóż im życzenia w formie SMS-a, e-maila lub e-kartki. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wierszyków na Boże Narodzenie.
W Polsce Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy wiele tradycji. Ubieramy choinkę, dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy… A jak obchodzi się Święta Bożego Narodzenia w innych krajach?
Są takie filmy, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Mimo, że oglądamy je każdego roku to i tak zawsze chętnie zasiadamy przed telewizorem, aby wspólnie z ulubionymi bohaterami poczuć świąteczna atmosferę. Zobacz top 10 filmów na święta, które warto obejrzeć.
Bajki świąteczne jak nic innego potrafią wprowadzić  dzieci w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zobacz 10 najlepszych bajek na święta, które warto obejrzeć ze swoim dzieckiem.
Życzenie młodym rodzicom spokojnych świąt wydaje ci się nie na miejscu? Spokojnie, nawet z małym dzieckiem święta mogą minąć bezstresowo i w spokojnej atmosferze. Pod warunkiem, że nie będzie się robić nic na siłę i podejdzie się do świąt po swojemu. Oto 8 rad, które pomogą wam przeżyć święta z małym dzieckiem i nie zwariować.
Ciasteczka pieczone na Boże Narodzenie, to dla większości z nas jedno z najmilszych wspomnień. Ich smak przypomina dzieciństwo, zapach świąt i choinki. Przygotuj z dzieckiem pierniczki i ciasteczka migdałowe według naszego przepisu. Na pewno miło spędzicie ten czas i stworzycie nową, rodzinną tradycję.
Sprawdź nasze wigilijne przepisy dla alergików! Przydadzą się, jeśli twoje dziecko nie może jeść wielu rzeczy, ma alergię pokarmową oraz spożywa tylko określone dania. Z naszymi przepisami wigilia dla alergika będzie łatwiejsza do przygotowania.  
Wszyscy uwielbiamy tradycyjne potrawy wigilijne, ale niestety - to dania, które nie nadają się dla niemowląt i małych dzieci. Dowiedz się, jakich wigilijnych i świątecznych dań malec nie powinien próbować. Czego absolutnie nie dawać dziecku do jedzenia z wigilijnego stołu?
Przygotowanie 12 odmiennych potraw na wigilię to nie lada wyzwanie nawet dla zapalonych kucharek i kucharzy. Poniżej przedstawiamy 6 przepisów na tradycyjne potrawy wigilijne!
Boże Narodzenie to zawsze święto szczególne, ale jeśli jesteś w ciąży, w tym roku jest ono dla ciebie szczególne podwójnie. Spędź więc święta Bożego Narodzenia i Wigilię tak, by był to okres radości i spokoju, a nie nerwów, świątecznych porządków i męczących przygotowań do świąt.
Wigilia i Boże Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi przygotowania: świąteczne porządki, zakupy, gotowanie. Teraz, gdy jesteś w ciąży, te obowiązki mogą ci sprawiać o wiele więcej problemu niż zazwyczaj. Jak przetrwać w ciąży świąteczne szaleństwo?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza