Boże Narodzenie

Jak się ma dieta w ciąży i dieta karmiącej mamy do świątecznych potraw? Które wigilijne potrawy może jeść mama w ciąży? Co powinnaś zmienić w przepisach świątecznych, by łasuchowanie w Boże Narodzenie nie zaszkodziło dziecku i tobie?
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Czas rozpocząć poszukiwania prezentów dla najbliższych. Sprawdź jakie przygotowaliśmy propozycje świątecznych prezentów dla chłopaka.
Przyjaciółka to twoja bratnia dusza. Spędzacie razem mnóstwo czasu, rozmawiacie o wszystkim, chodzicie razem na imprezy. Przyjaciółka jest dla ciebie jak rodzina i w święta chcesz podarować jej coś wyjątkowego? Przygotowaliśmy 10 inspiracji na świąteczny prezent dla przyjaciółki.
Dzieci to specyficzna grupa odbiorców świątecznych życzeń. Życzenia świąteczne dla dzieci powinny być wyjątkowe. Zobacz nasze propozycje świątecznych życzeń dla najmłodszych.
Zakup odpowiedniego prezentu dla rodziców może stanowić nie lada wyzwanie. Jaki podarek wręczyć rodzicom w święta, by sprawić im radość? Przygotowaliśmy dla was 10 inspiracji na prezenty dla rodziców.
Są takie filmy, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Mimo, że oglądamy je każdego roku to i tak zawsze chętnie zasiadamy przed telewizorem, aby wspólnie z ulubionymi bohaterami poczuć świąteczna atmosferę. Zobacz top 10 filmów na święta, które warto obejrzeć.
W wirze świątecznych przygotowań nie zapominaj o swoich bliskich. Złóż im życzenia w formie SMS-a, e-maila lub e-kartki. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wierszyków na Boże Narodzenie.
Boże Narodzenie - tradycji, które wiążą się z tymi świętami jest naprawdę niemało. Dzieciom kojarzą się z Mikołajem, choinką i z prezentami. Warto zapoznać je z ich początkami. Przeczytaj, w jaki sposób przekazać dzieciom istotę świąt!
Adres do Świętego Mikołaja chce poznać każde dziecko. Dlatego zastanawiamy się, gdzie mieszka Święty Mikołaj. Co roku tysiące dzieci pisze listy, wierząc, że przyniesie im wymarzone prezenty. Poznaj adresy (w tym adres e-mail), na które warto wysyłać listy do św. Mikołaja.
Ozdoby  świąteczne potrafią całkowicie zmienić wystrój wnętrza i wprowadzić domowników w bożonarodzeniowy nastrój. Jakimi ozdobami świątecznymi udekorować pokój dziecka, żeby wyglądał pięknie? Skorzystajcie z naszych propozycji!
Napiszcie wspólnie z dzieckiem  list do Mikołaja. Dzięki temu dowiesz się, o czym marzy twoje dziecko i jaki prezent wybrać. Gotowy wzór listu do św. Mikołaja zamieściliśmy w artykule.
Bajki świąteczne jak nic innego potrafią wprowadzić  dzieci w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zobacz 10 najlepszych bajek na święta, które warto obejrzeć ze swoim dzieckiem.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, czy w ciąży można zaszczepić się przeciwko grypie oraz jakie pozycje porodowe przyspieszają przejście dziecka przez kanał rodny. Przeczytaj również o tym, co przysługuje studiującej mamie i kiedy dziecko jest gotowe do siadania

Kup dostęp od 2,50 zł
mjm 11/19