Boże Narodzenie

Sylwester w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze go zaplanujemy i pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa! Jak spędzić kreatywnego sylwestra w domu z dzieckiem? Skorzystajcie z trzech naszych pomysłów.
W wirze świątecznych przygotowań nie zapominaj o swoich bliskich. Złóż im życzenia w formie SMS-a, e-maila lub e-kartki. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wierszyków na Boże Narodzenie.
W Polsce Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy wiele tradycji. Ubieramy choinkę, dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy… A jak obchodzi się Święta Bożego Narodzenia w innych krajach?
Są takie filmy, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Mimo, że oglądamy je każdego roku to i tak zawsze chętnie zasiadamy przed telewizorem, aby wspólnie z ulubionymi bohaterami poczuć świąteczna atmosferę. Zobacz top 10 filmów na święta, które warto obejrzeć.
Bajki świąteczne jak nic innego potrafią wprowadzić  dzieci w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zobacz 10 najlepszych bajek na święta, które warto obejrzeć ze swoim dzieckiem.
Życzenie młodym rodzicom spokojnych świąt wydaje ci się nie na miejscu? Spokojnie, nawet z małym dzieckiem święta mogą minąć bezstresowo i w spokojnej atmosferze. Pod warunkiem, że nie będzie się robić nic na siłę i podejdzie się do świąt po swojemu. Oto 8 rad, które pomogą wam przeżyć święta z małym dzieckiem i nie zwariować.
Ciasteczka pieczone na Boże Narodzenie, to dla większości z nas jedno z najmilszych wspomnień. Ich smak przypomina dzieciństwo, zapach świąt i choinki. Przygotuj z dzieckiem pierniczki i ciasteczka migdałowe według naszego przepisu. Na pewno miło spędzicie ten czas i stworzycie nową, rodzinną tradycję.
Sprawdź nasze wigilijne przepisy dla alergików! Przydadzą się, jeśli twoje dziecko nie może jeść wielu rzeczy, ma alergię pokarmową oraz spożywa tylko określone dania. Z naszymi przepisami wigilia dla alergika będzie łatwiejsza do przygotowania.  
Wszyscy uwielbiamy tradycyjne potrawy wigilijne, ale niestety - to dania, które nie nadają się dla niemowląt i małych dzieci. Dowiedz się, jakich wigilijnych i świątecznych dań malec nie powinien próbować. Czego absolutnie nie dawać dziecku do jedzenia z wigilijnego stołu?
Przygotowanie 12 odmiennych potraw na wigilię to nie lada wyzwanie nawet dla zapalonych kucharek i kucharzy. Poniżej przedstawiamy 6 przepisów na tradycyjne potrawy wigilijne!
Boże Narodzenie to zawsze święto szczególne, ale jeśli jesteś w ciąży, w tym roku jest ono dla ciebie szczególne podwójnie. Spędź więc święta Bożego Narodzenia i Wigilię tak, by był to okres radości i spokoju, a nie nerwów, świątecznych porządków i męczących przygotowań do świąt.
Wigilia i Boże Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi przygotowania: świąteczne porządki, zakupy, gotowanie. Teraz, gdy jesteś w ciąży, te obowiązki mogą ci sprawiać o wiele więcej problemu niż zazwyczaj. Jak przetrwać w ciąży świąteczne szaleństwo?

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka