Boże Narodzenie

Jak co roku o tej porze składamy sobie bożonarodzeniowe życzenia. Zobacz nasze propozycje śmiesznych życzeń świątecznych. Możesz je wysłać SMS-em do rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy albo sąsiadom. Z pewnością wywołasz uśmiech na ich twarzach!
Sylwester w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze go zaplanujemy i pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa! Jak spędzić kreatywnego sylwestra w domu z dzieckiem? Skorzystajcie z trzech naszych pomysłów.
Prezenty pod choinkę dla niemowlaka powinny pełnić dwie funkcje: bawić i uczyć. Prezenty zawsze największą radość sprawia to jednak dzieciom. Ale czym obdarować najmniejszych członków rodziny? Prezentujemy pomysły na świąteczne prezenty dla niemowlaków!
Wybierając prezent pod choinkę dla przedszkolaka przeczytaj uważnie jego list do św. Mikołaja. W końcu w święta dziecko powinno dostać to, o czym marzy. Jeśli chcesz kupić cos jeszcze, skup swoją uwagę na zabawkach edukacyjnych. Takie podarunki ucieszą dziecko, a jednocześnie wpłyną pozytywnie na jego rozwój.
O której powinno się siadać do wigilii? I co powinno znaleźć się na stole wigilijnym? Niby każdy to wie, ale warto przypomnieć najważniejsze polskie tradycyjne wigilijne. Podpowiadamy, o której jest wigilia, jakie znaczenia ma opłatek i skąd się wziął zwyczaj stawiania pustego talerza.
Co roku twoje dziecko pisze list do Mikołaja, ale czy kiedykolwiek dostało od Mikołaja odpowiedź? Czas to zmienić! List od Mikołaja do dziecka to wielka radość dla malucha! Zabaw się w Mikołaja i napisz do dziecka - oto gotowe propozycje listów od św. Mikołaja
Pierwsze Święta Bożego Narodzenia z dzieckiem to cudowne chwile, które nabierają dla nas głębszego wymiaru i sensu. Niestety, w tej całej radości i podekscytowaniu, łatwo na własne życzenie zamiast sielanki, zafundować sobie potężną dawkę stresu. Jak sprawić, by pierwsza Gwiazdka naszego dziecka była udana?
Ozdoby na choinkę możemy kupić w sklepie, ale możemy również wykonać sami. Zobacz, w jaki sposób samodzielnie wykonać bombkę z szyszek, girlandę i wieniec na drzwi.
Nieodłącznym elementem każdych świąt Bożego Narodzenia jest pieczenie słodkości. Ciasta, babeczki i pierniczki to ulubione smakołyki każdego z nas, dlatego nie wyobrażamy sobie, by mogło ich zabraknąć na świątecznym stole. Prezentujemy przepisy na Boże Narodzenie, które dodadzą słodkości waszym świętom!
Adres do Świętego Mikołaja to coś, co chce poznać każde dziecko. Dlatego co roku tysiące maluchów zastanawia się, gdzie mieszka Święty Mikołaj i pisze do niego listy, wierząc, że przyniesie im wymarzone prezenty. Poznaj adresy (w tym adres e-mail), na które warto wysyłać listy do św. Mikołaja.
Choinka prawdziwa czy sztuczna? To dylemat wielu z nas. Z punktu widzenia mamy, sztuczna choinka wydaje się praktyczniejsza i bezpieczniejsza. Ale nie pachnie tak, jak ta prawdziwa, z lasu. Jaką wiec choinkę wybrać - prawdziwą czy sztuczną?
W wirze świątecznych przygotowań nie zapominaj o swoich bliskich. Złóż im życzenia w formie SMS-a, e-maila lub e-kartki. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wierszyków na Boże Narodzenie.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza