Bielizna nocna: w czym spać w ciąży?

2013-11-29 15:51
bielizna nocna w czym spac w ciazy
Autor: _materialy_prasowe

Chociaż najważniejsze jest to, z czego jest wykonana bielizna nocna dla przyszłej mamy i czy jest wygodna, piżamie czy koszulce nocnej nie trzeba odmawiać uroku.

Bezkształtne koszule czy rozciągnięte piżamy dla ciężarnych dawno odeszły w niepamięć. Na rynku są dostępne piękne i kobiece modele również dla przyszłych mam. Zapewniają komfort i są wykonane z przyjaznych materiałów.
W roli bielizny nocnej sprawdzi się zarówno koszula, jak i piżama, pod warunkiem, że będą dobrze dobrane i nie będą krępowały ruchów. Powinno się je kupować z zapasem, by przewidzieć miejsce na rosnący brzuszek i powiększające się piersi. Należy unikać guziczków, klamerek i sztywnych wstawek, które mogą drażnić szczególnie wrażliwą w ciąży skórę. Nie oznacza to jednak rezygnacji z ładnych dziewczęcych wzorów i dekoracji. Producenci zwracają uwagę, by koronki i hafty zdobiące piżamy i koszulki były miękkie i przyjazne dla skóry.
Bielizna nocna z materiału syntetycznego nie zapewnia komfortu. Pocenie się uniemożliwia zdrowy sen. Naturalne materiały są higieniczniejsze i nie podrażniają skóry. Wysokogatunkowa bawełna jest przyjemna w dotyku, miękka i przewiewna.
Bawełniana bielizna nocna dla mam jest dostępna w ofercie firmy Alles. Sprawdzi się ona zarówno podczas ciąży jak i karmienia piersią. Dzięki fasonom z podwyższonym stanie, głęboko rozpinanym dekoltom czy odpinanym ramiączkom o pięknych i miękkich wykończeniach bielizna nocna Alles łączy funkcjonalność z wysmakowanym stylem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE