Zobacz nowy numer katalogu "Dziecko, zakupy i my"

Dziecko, zakupy i my

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem sześciomiesięcznika „Dziecko, zakupy i my”, którego nowy numer trafi do kiosków pod koniec maja.

Magazyn „Dziecko, zakupy i my” prezentuje produkty dla przyszłych mam oraz dzieci od pierwszych dni życia do wieku szkolnego. Kolorowa publikacja zawiera zdjęcia i opisy produktów wraz z cenami sugerowanymi przez producentów. Jest znakomitym źródłem informacji o nowych produktach dostępnych na rynku i umożliwia precyzyjne zaplanowanie zakupów. Jednym z tematów letniego wydania jest bezpieczne i wygodne podróżowanie samochodem z najmłodszymi. Uzupełnieniem publikacji są porady dotyczące zdrowia, żywienia, urządzania wnętrz, zabawy, a także sezonowe nowinki strefy fashion 2016. To sprawdzone źródło przydatnych informacji nie tylko dla rodziców. Cena 4,99 zł.

Aktualizacja: 2016-05-20 Publikacja: 2016-05-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.