Gadżety dla rodziców: sprawdź listę tych niepotrzebnych [GALERIA]

2016-03-17 16:47 Karolina Szajkowska

Nie wszystkie gadżety dla rodziców tak w stu procentach są przydatne w życiu codziennym. Niektóre z nich są kompletnie zbędne i nie sprawdzają się na dłuższą metę. Zobacz, które urządzenia plasują się na liście tych zbędnych.

Kiedy w dzisiejszych czasach na półkach sklepowych aż roi się od wszelkiego rodzaju gadżetów dla rodziców, trudno jest wybrać odpowiedni sprzęt dla swojej pociechy. Pamiętaj, aby nie stracić głowy podczas zakupów i wybierać urządzenia skrupulatnie, sprawdzając opis i zapewnienia producenta.

Gadżety dla rodziców: dlaczego rodzice kupują zbędne akcesoria?

Powodem kupowania zbędnych akcesoriów dla niemowlaka jest przede wszystkim niewiedza oraz niedokładne czytanie opisów producenta. Młodzi rodzice często w panice kupują gadżety, które potencjalnie mogą ułatwić opiekę nad noworodkiem, a tak naprawdę nie przydają się do niczego lub służą tylko przez krótki czas. Kolejnym powodem mogą być wszelkiego rodzaju reklamy oraz rekomendacje znajomych. Pamiętajcie, że wszystkie dzieci są różne i to, co sprawdziło się u innej pociechy niekoniecznie przyda się również wam.

>> Czytaj także: Zabezpieczenia przed dziećmi: gadżety do domu? [GALERIA] >>

Gadżety dla rodziców: których zdecydowanie nie warto kupować?

Komponując wyprawkę dla noworodka, warto robić zakupy z rozsądkiem. Sporządź listę niezbędnych wybranych przez ciebie sprzętów i akcesoriów. Nie kupuj niczego, co nie spełnia do końca twoich wymagań. Zrezygnuj z zakupu przedmiotów, które przydadzą się tylko w pierwszych miesiącach życia twojej pociechy. Niektóre osoby często odsprzedają takie rzeczy w internecie, warto więc poszperać trochę w sieci, gdzie można znaleźć naprawdę godne uwagi aukcje w niskich cenach.

>> Sprawdź też: Nietypowe gadżety dla niemowląt [GALERIA] >>

Gadżety dla rodziców: jakie pomysły są najbardziej oryginalne?

Producenci zabawek i gadżetów dla rodziców i dzieci prześcigają się w nowych pomysłach na "udogodnienie" życia codziennego. Rodzice często łapią się w takie pułapki i kupują sprzęty, które później okazują się być nieprzydatne. Jednym z najbardziej oryginalnych pomysłów ostatnimi czasy jest specjalne urządzenie, które pomaga przetłumaczyć płacz niemowlaka. Przy pierwszym dziecku wcale nie tak łatwo od razu zorientować się dlaczego nasza pociecha marudzi. Z pomocą przychodzi WhyCry, który przekaże ci co niemowlak ma na myśli. Innym równie ciekawym gadżetem jest ekspres do robienia mleka w proszku. W końcu przygotowanie odpowiedniej ilości wody i zamieszenie powstałego płynu może być tak bardzo męczące. To nie wszystko, taki sprzęt ma kilka dodatkowych funkcji, jakim jest np. sterylizacja butelek lub podgrzewanie słoiczków z jedzeniem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 3/2020 "Zdrowia": odchudzanie według typu sylwetki, chorobę poznasz po zapachu, ból można leczyć, życie ze schizofrenią, siarka w pielęgnacji urody, jak przechowywać żywność. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych porad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 3/2020
KOMENTARZE