Test wiedzy wczesnoszkolnej - czy masz kwalifikacje kilkulatka? Sprawdź się!

test-wiedzy-wczesnoszkolnej-pytania

Wydawać się może, że dzieci w klasach 1-3 uczą się tylko prostych rzeczy. Czy na pewno? Jak myślisz, będziesz w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania z poziomu nauczania początkowego? Sprawdź się! Przygotowaliśmy dla was test - pytania sprawdzają wiedzę wymaganą w klasach 1-3 klasach. Gotowi? 

Będziesz zdziwiony jakich rzeczy uczą się dzieci w szkole... No to zaczynamy!

 
Aktualizacja: 2017-06-21 Publikacja: 2017-06-20
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.