Jesteś w ciąży? Wygraj samochód!

PBKM konkurs

2017 to szczególny rok dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych - obchodzimy 15 lecie istnienia! Tylko teraz podpisując umowę na bankowanie krwi pępowinowej zyskujesz szansę na  wygranie samochodu dla Twojej rodziny!

Jubileusz PBKM

Polski Bank Komórek Macierzystych w 2017 roku obchodzi 15-lecie istnienia! Przez 15 lat wiele się wydarzyło - zostaliśmy największym bankiem komórek macierzystych w Polsce, wybudowaliśmy największe laboratorium przeznaczone do preparatyki krwi pępowinowej oraz co szczególnie nas cieszy pomogliśmy blisko 1000 osób wydając materiał do ratujących życie przeszczepień.

Tę wyjątkową rocznicę chcemy uczcić również z naszymi klientkami - tylko teraz podpisując umowę na bankowanie krwi pępowinowej, nie tylko zabezpieczasz swoje dziecko na wypadek wielu groźnych chorób, ale również zyskujesz szansę wygrania samochodu.

Przez 15 tygodni losować będziemy 15 szczęśliwców, którzy otrzymają od nas drobne nagrody. W losowaniu głównym we wrześniu spośród wszystkich osób, które podpisały z nami umowę wyłonimy 1 która wygra samochód rodzinny dla swojej rodziny!

Poza tym masz szanse wygrać:

  • 15 lat bankowania krwi pępowinowej za 0 zł
  • 15 tygodni ultranowoczesnej usługi Home KTG
  • 15 zabawek miś-szumiś

I wiele innych nagród!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.pbkm.pl

Aktualizacja: 2017-07-14 Publikacja: 2017-07-12
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
Artykuł powstał przy współpracy z: Polski Bank Komórek Macierzystych
Polski Bank Komórek Macierzystych
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.