Termin porodu

Termin porodu - artykuły

Poród od A do Z

Poród od A do Z: te pojęcia związane z porodem powinnaś znać

Termin porodu już niedługo? Mamy dla ciebie słowniczek, który przypomni najważniejsze pojęcia związane z porodem i pomoże ci uporządkować wiedzę na temat porodu w szpitalu. 
Przed porodem: plan na 9 miesięcy ciąży

Przygotowania do porodu: plan na 9 miesięcy ciąży

Przed porodem przyszła mama ma 9 miesięcy na przygotowanie się na przyjście dziecka. Tak to wymyśliła natura. Ciąża to czas, kiedy kobieta powinna dbać o siebie, a także przygotowywać się do zmian, które niesie ze soba poród. Przedstawiamy...
termin porodu

Przed porodem: jak się przygotować do porodu przed wizytą w szpitalu?

Poród, to dzień na, który czekasz od 9 miesięcy. Gdy wreszcie do terminu porodu pozostało już tylko kilka tygodni, pora poczynić ostatnie przygotowania przed pójściem do szpitala. Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać przed porodem, jakie...
Ciąża przenoszona

Ciąża przenoszona: co robić, kiedy minie termin porodu?

Skrupulatnie odliczasz dni do wyznaczonego terminu porodu. Wreszcie nadchodzi ten długo wyczekiwany moment i… nic się nie dzieje. Ale ciąża przenoszona to nie powód do zmartwień i biernego czekania.
Jak sprawdzić termin porodu?

Kiedy urodzę? Jak sprawdzić termin porodu?

Termin porodu to najważniejsza data w kalendarzu każdej kobiety w ciąży. Przyszłe mamy czekają na poród, jednocześnie trochę się go obawiając. Jak obliczyć termin porodu? Zwykle określa go ginekolog na pierwszej wizycie. Najbardziej...
Termin porodu

TERMIN PORODU: czy urodzę o czasie? Od czego to zależy?

Jesteś już w końcówce ciąży i nie możesz się doczekać, aż zobaczysz i przytulisz swoje dziecko? Warto wiedzieć, że dzieci rzadko rodzą się dokładnie w wyznaczonym terminie porodu. Dowiedz się, od czego zależy termin porodu.
Interesujesz się termin porodu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. termin porodu
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.