Termin porodu

Termin porodu - artykuły

Poród od A do Z

Poród od A do Z: te pojęcia związane z porodem powinnaś znać

Termin porodu już niedługo? Mamy dla ciebie słowniczek, który przypomni najważniejsze pojęcia związane z porodem i pomoże ci uporządkować wiedzę na temat porodu w szpitalu. 
Jak sprawdzić termin porodu?

Kiedy urodzę? Jak sprawdzić termin porodu?

Termin porodu to najważniejsza data w kalendarzu każdej kobiety w ciąży. Przyszłe mamy czekają na poród, jednocześnie trochę się go obawiając. Jak obliczyć termin porodu? Zwykle określa go ginekolog na pierwszej wizycie. Najbardziej...
Przed porodem: plan na 9 miesięcy ciąży

Przygotowania do porodu: plan na 9 miesięcy ciąży

Przed porodem przyszła mama ma 9 miesięcy na przygotowanie się na przyjście dziecka. Tak to wymyśliła natura. Ciąża to czas, kiedy kobieta powinna dbać o siebie, a także przygotowywać się do zmian, które niesie ze soba poród. Przedstawiamy...
termin porodu

Przed porodem: jak się przygotować do porodu przed wizytą w szpitalu?

Poród, to dzień na, który czekasz od 9 miesięcy. Gdy wreszcie do terminu porodu pozostało już tylko kilka tygodni, pora poczynić ostatnie przygotowania przed pójściem do szpitala. Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać przed porodem, jakie...
Ciąża przenoszona

Ciąża przenoszona: co robić, kiedy minie termin porodu?

Skrupulatnie odliczasz dni do wyznaczonego terminu porodu. Wreszcie nadchodzi ten długo wyczekiwany moment i… nic się nie dzieje. Ale ciąża przenoszona to nie powód do zmartwień i biernego czekania.
Termin porodu

TERMIN PORODU: czy urodzę o czasie? Od czego to zależy?

Jesteś już w końcówce ciąży i nie możesz się doczekać, aż zobaczysz i przytulisz swoje dziecko? Warto wiedzieć, że dzieci rzadko rodzą się dokładnie w wyznaczonym terminie porodu. Dowiedz się, od czego zależy termin porodu.
Porady ekspertów
Jolanta Marat-Ignaczak
Jolanta Marat-Ignaczak
specjalista: doradca laktacyjny
Interesujesz się termin porodu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. termin porodu
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.