Wakacje małego odkrywcy
Sponsor główny

Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do naszego działu, w którym pomożemy tobie i twojej rodzinie przygotować się do wspólnego wypoczynku. Co zabrać ze sobą? Jak się przygotować do wakacyjnego wyjazdu, żeby nic nie popsuło wam odpoczynku? Zobacz nasz przewodnik - Wakacje małego odkrywcy!

Wakacje z dzieckiem
Co zabrać na wakacje?
Zdrowie na wakacjach
Podróżowanie bez niespodzianek
Niezapomniane wakacje
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.