3w1 Chodzik i stół aktywności

Chodzik

Zabawki typu 3w1 są najbardziej ekonomiczne i zajmują mniej miejsca. Kilka interakcji w jednym pozwala dziecku na pobudzanie wielu zmysłów oraz wspomaga motorykę. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać 3w1 Chodzik i stół aktywności .

Chodzik pozwala dziecku na bezpieczną naukę chodzenia. Utrzymuje je w odpowiedniej pozycji i zabezpiecza przed upadkami. Stół aktywności wspomoże rozwój sprawności motorycznych oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.

Jak działa 3w1 chodzik i stół aktywności?

Trzy tryby zabawy! Nr 1 - Chodzik; Kiedy dziecko idzie kolorowe światełka tworzą na podłodze ciekawe kombinacje, zachęcając dziecko do dalszego chodzenia. Nr 2 - Stolik Aktywności; Pełny zabawnych funkcji, uczy przez zabawę w języku polskim. Nr 3 - Usiądź i baw się! Posiada możliwość kompaktowego złożenia do zabaw na podłodze. Więcej niż dwadzieścia aktywności; Chodzik zawiera małe lusterko, mini fortepian, liczydło czy wygrawerowane na boku liczby, a także przycisk uruchamiający zabawne melodykji i piosenki po polsku. Trzy tryby zabawy z dźwiękami: Słowa: guziki powiedzą kształty albo kolory; fortepian; muzyka - naciśnij przycisk a usłyszysz melodię dżungli.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.