Imię dla dziecka

Imię dla dziecka - artykuły

imię dla dziecka

IMIĘ dla DZIECKA: jak POLSKIE GWIAZDY nazywają swoje dzieci?

Moda na oryginalne imię dla dziecka wśród polskich gwiazd panuje od dawna. W ostatnim czasie wypiera ją jednak ogólny trend nadawania dzieciom topowych imion, królujących w rankingach popularności. Jakie imię dla dziecka wybierają gwiazdy?
Imiona dla dzieci

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2016 roku. Imiona dla chłopca i dziewczynki

Wybór imienia dla dziecka nie jest łatwy i trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jest to poważna decyzja. Zobaczcie, jakie są najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2016 roku! Czy nadal królują staropolskie imiona? Jakie imię wybrać dla...
imie dla dziecka

KSIĘGA IMION czyli jak wybrać imię dla dziecka

Czym się kierujemy wybierając imię dla dziecka? Jakie imiona dziecięce są w modzie? Które z nich są odpowiednie, a które mniej i gdzie najczęściej znajdujemy inspiracje wybierając imię dla dziecka?
Imię dla dziecka

IMIĘ dla DZIECKA: Kobieta w Rosji nazwała swoje dziecko LUCYFER. "Miałam trudny poród"

Młodzi rodzice, mieszkający na Uralu, postanowili nazwać synka... Lucyfer. Informacja o wyborze takiego imienia dla dziecka wzbudziła olbrzymie kontrowersje, a prawosławni aktywiści stwierdzili, że będą dążyć do odebrania dziecka rodzicom...
Porady ekspertów
Agnieszka Krakowiak
Agnieszka Krakowiak
specjalista: Specjalista pedagog
Interesujesz się imię dla dziecka? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. imię dla dziecka
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.