Modne dziecko

Modne dziecko - artykuły

Bransoletki z gumek

Jak zrobić BRANSOLETKĘ Z GUMEK? [WIDEO KROK PO KROKU]

Bransoletki z gumek pokochały dzieci na całym świecie. Są modne, kolorowe i można je robić samodzielnie w domu! Zobacz na filmie, jak zrobić smoczą bransoletkę z gumek.
Rainbow loom, bransoletki z gumek

Rainbow loom: po bransoletkach z gumek przyszła moda na figurki z gumek

Rainbow loom to kolejne, po loom bands, zabawki z gumek. Moda na wyplatanie bransoletek z gumek tak się spodobała dzieciom, że zaczęły z nich robić również figurki. I bardzo dobrze, bo to niezwykle twórcze i kreatywne zajęcie! Czym jest...
Zabawki dla dzieci, lalki

LALKI z serialu Breaking Bad wzbudzają kontrowersje. W zestawach metafmetamina i broń

Serial "Breaking Bad" pobił w USA rekordy popularności. Nie można się więc dziwić, że na rynku zaczyna pojawiać się coraz większa liczba gadżetów przeznaczonych dla fanów serialu. W ostatnim czasie dołączyły do nich również lalki, które...
Zabawki dla dzieci, gumowe bransoletki

BRANSOLETKI z GUMEK w Polsce są toksyczne? Sprawdź wyniki kontroli UOKiK-u

Po doniesieniach mediów na temat szkodliwości bransoletek z gumek, zawierających substancje rakotwórcze, nad zabawkami pochylił się UOKiK. Znane są już pierwsze wyniki przeprowadzonej analizy. Czy bransoletki z gumek, zwane inaczej "loom...
Zabawki dla dzieci, gumowe bransoletki

BRANSOLETKI z GUMEK są toksyczne. Policja skonfiskowała 20 milionów sztuk

Bransoletki z gumek nie tracą na popularności, mimo że okazało się, iż mogą być groźne dla zdrowia dzieci. Niektóre zabawki zawierają wysokie stężenia substancji rakotwórczych i mogą przedostawać się do krwioobiegu dziecka wraz z potem. W...
Kristina Pimenova

Kristina Pimenova ma 8 lat i twarz anioła. Zobacz, jak wygląda następczyni Kate Moss [ZDJĘCIA]

Kristina Pimenova to 8-latka z Rosji, która została uznana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie! Zachwycili się nią najlepsi projektanci, jest już typowana na następczynię Kate Moss. Jak myślicie, zrobi karierę?
Bransoletki z gumek

ZABAWKI dla DZIECI: gumowe bransoletki groźne dla zdrowia?

Polskie dzieci oszalały na punkcie biżuterii i zabawek wykonanych z kolorowych gumek recepturek. Wyplatają z nich bransoletki, torebki, ubrania. Okazuje się jednak, że gumowe akcesoria mogą być... groźne dla zdrowia.
Jak wychować małego ESTETĘ i zaszczepić w nim miłość do PIĘKNYCH RZECZY? [FILM] To od Ciebie zależy, jaki gust będzie miało Twoje dziecko. Jeśli sama ubierasz się gustownie i dokładnie dobierasz zawartość swojej szafy, zaszczepienie w dziecku takich nawyków przyjdzie Ci z łatwością. Zobacz, jak to zrobić!
Dziecko chce być modne. Jak zaszczepić w dziecku umiar i wychować je na rozsądnego człowieka? Co robisz, gdy twoje dziecko prosi cię o drogie ubrania? W jaki sposób reagujesz, gdy przychodzi ze szkoły i mówi, że chce mieć modny strój? Sprawdź, jak zaszczepić w dziecku umiar i wychować je na rozsądnego człowieka.
Interesujesz się modne dziecko? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. modne dziecko
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.