Poród w zimie

Poród w zimie - artykuły

Niemowlak w czapce

Dzieci urodzone w lutym. Jak się przygotować na poród zimą?

Dzieci urodzone w lutym są pomysłowe i kreatywne. Luty to według badań najlepszy miesiąc na urodzenie dziecka. Co prawda niemowlę, które przyjdzie na świat zimą jest bardziej poddatne na infekcje, ale są też pozytywne strony porodu zimą....
Interesujesz się poród w zimie? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. poród w zimie
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.