Porady prawne

Porady prawne - artykuły

dyzur1

Bezpłatny dyżur prawnika - świadczenia dla samotnych mam, alimenty, zasiłki

Miesięcznik "M jak mama" organizuje w dniach 16-29 stycznia bezpłatne porady prawne dla swoich czytelniczek. Porady skierowane są do rodziców samotnie wychowujących dziecko lub będących w związkach partnerskich. Zobacz, jak skorzystać z...
Nieletnia mama

Sytuacja prawna NIELETNIEJ MATKI

Sytuacja prawna nieletniej mamy jest trudna, ponieważ nastolatka nie może być opiekunem prawnym swojego dziecka. Dowiedz się, jakie prawa przysługują nieletniej matce i na jaką pomoc może ona liczyć.
Porady ekspertów
Adrianna Łuczak
Adrianna Łuczak
Interesujesz się porady prawne? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. porady prawne
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.