Fotelik dla dziecka

Fotelik dla dziecka - artykuły

fotelik samochodowy

Jak wybrać fotelik samochodowy: 7 cech dobrego fotelika dla dziecka

Jak wybrać fotelik samochodowy - to pytanie zadają sobie rodzice dzieci, przed którymi pierwsza ważna podróż lub ci, których czeka wymiana fotelika na większy. Poniżej przedstawiamy więc 7 cech fotelików samochodowych, dzięki którym każdy...
Fotelik samochodowy

Przewożenie dziecka w samochodzie - zasady bezpiecznej jazdy z dzieckiem

Nie tylko fotelik samochodowy wpływa na to, jak bezpieczne jest dziecko w samochodzie. Oto ważne zasady, których trzeba przestrzegać podczas przewożenia dziecka w samochodzie. Poznaj zasady bezpiecznej jazdy z dzieckiem!
Fotelik samochodowy przepisy

Fotelik samochodowy: obowiązujące przepisy

Jakie są obowiązujące przepisy dotyczące przewożenia dzieci w samochodzie? Jaki fotelik dla dziecka muszą kupić rodzice? Kiedy należy wyłączyć poduszkę powietrzną? I kiedy wolno wozić dziecko na przednim foteli?
Czy warto kupić używany fotelik samochodowy dla dziecka?

Czy warto kupić używany fotelik samochodowy dla dziecka?

Używany fotelik samochodowy dla dziecka można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Tylko czy warto? I co trzeba wziąć pod uwagę, kupując używany fotelik dla dziecka?
fotelik samochodowy

Foteliki dla dzieci: jak wybrać odpowiedni model?

Foteliki dla dzieci to najważniejsze elementy podróżniczej wyprawki, nad których zakupem rodzice długo się zastanawiają - w końcu bardzo zależy im na bezpieczeństwie swoich pociech. Co więc brać pod uwagę, wybierając foteliki dla dzieci i...
Fotelik samochodowy – kupujemy fotelik dla niemowlaka

FOTELIK, który uratuje ŻYCIE twojego dziecka

Kilka naszych czytelniczek uniknęło tragedii dzięki temu, że przewoziły dzieci w fotelikach. Przekonaj się, czemu to takie ważne, by twoje dziecko jeździło tylko w foteliku samochodowym.
Jak prawidłowo wybrać FOTELIK? Kieruj się wagą dziecka [PORADNIK]

Jak prawidłowo wybrać FOTELIK? Kieruj się wagą dziecka [PORADNIK]

Jeszcze kilka lat temu wybór był łatwiejszy – istniało pięć grup fotelików, przeznaczonych dla różnych kategorii wagowych. Sytuacja zrobiła się bardziej skomplikowana, gdy tych grup pojawiło się więcej. Jak odnaleźć się na rynku i...
FOTELIK DLA NIEMOWLAKA - niemowlę jeździ zawsze w foteliku Wybór fotelika samochodowego jest obarczony dużą odpowiedzialnością. Nikt oczywiście nie zakłada, że na pewno dojdzie do wypadku. Warto jednak dmuchać na zimne i kupić fotelik dla niemowlaka dobrej jakości, gdyż tylko taki może w razie...
Fotelik dla dziecka – homologacja i testy bezpieczeństwa Przy wyborze fotelika samochodowego powinniśmy się kierować kilkoma ważnymi parametrami, między innymi homologacją i testami bezpieczeństwa. Ale czy faktycznie każdy fotelik samochodowy mający homologację można uważać za bezpieczny?
Fotelik samochodowy dla dziecka - ważny montaż i ustawienie Na nic się nie zda nawet najlepszy i najnowocześniejszy fotelik samochodowy dla dziecka, jeśli źle go zamontujesz, nie będziesz zapinać dziecku pasów bezpieczeństwa albo będziesz je wyjmować z fotelika w czasie jazdy. Jak nie popełnić...
Fotelik samochodowy Defender od Caretero W ofercie znanej na naszym rynku marki dziecięcej Caretero znajduje się od niedawna pierwszy fotelik samochodowy z mocowaniem ISOFIX + TopTether – Defender.
Komfortowa podróż w bezpiecznym foteliku Chicco Oasys 1 Isofix Nowy, kompaktowy fotelik Chicco Oasys 1 Isofix łączy bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność. Jego kształt i rozmiar zaprojektowano tak, aby zagwarantować maluchowi komfort i lepszą ochronę na wypadek uderzeń bocznych.
Fotelik rosnący z dzieckiem Concord Transformer PRO to daleko wykraczający poza obecne standardy fotelik charakteryzujący się dużą funkcjonalnością i nowoczesną konstrukcją.
Bezpieczeństwo i niecodzienny design Nowy fotelik niemieckiego producenta Concord Transformer XT idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, a tym samym zapewnia optymalną wygodę małemu pasażerowi w wieku od 3 do 12 lat.
Fotelik dla samodzielnych Wybór fotelika samochodowego to dylemat, przed którym rodzice stają niejednokrotnie – jeszcze przed narodzeniem dziecka oraz w późniejszym okresie jego życia.
Bezpieczeństwo w podróży Zimą, kiedy łatwo wpaść w poślizg, bezpieczeństwo dziecka w samochodzie staje się priorytetem. Zapewni je odpowiednio dobrany, atestowany fotelik, dopasowany do wagi i wzrostu malucha.
Interesujesz się fotelik dla dziecka? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. fotelik dla dziecka
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.