Komórka jajowa

Komórka jajowa - artykuły

Zapłodnienie komórki jajowej

Zapłodnienie - jak dochodzi do zapłodnienia komórki jajowej, co po nim?

Co to jest zapłodnienie i jak dochodzi do zapłodnienia komórki jajowej? Co się dzieje zaraz po zapłodnieniu? Od czego zależy, czy z zapłodnionej komórki jajowej rozwinie się ciąża, czy nie? Wyjaśniamy, jak wyglądają początki nowego życia. 
Komórka jajowa, planowanie ciąży

Zamrażanie jajeczek: jak wygląda i ile kosztuje?

Na zamrażanie jajeczek decyduje się coraz więcej kobiet, mimo że wiele kontrowersji narosło wokół tego tematu. Najczęściej robią to, ponieważ nie czują się jeszcze gotowe na zostanie mamą, a nie chcą pozbawiać się szansy na macierzyństwo....
In vitro dla samotnej matki

Sprzedaż komórek jajowych: dlaczego kobiety handlują jajeczkami w sieci?

Sprzedaż komórek jajowych stała się już jedną z ofert stale pojawiających się w serwisach ogłoszeniowych. Kobiety decydują się na handel jajeczkami, nie mając przy tym żadnych wątpliwości moralnych ani nie obawiając się konsekwencji...
Interesujesz się komórka jajowa? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. komórka jajowa
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.