Kołysanki - papużki nierozłączki

Kołysanka - papużki nierozłączki

Delikatna muzyka uspokoi nawet najbardziej niesforne dziecko. Taka zabawka, odtwarzająca kołysanki, jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Kołysanki - papużki nierozłączki.

Dziecko przed snem potrzebuje spokoju i wyciszenia. Jeśli i ty masz problemy z uspokojeniem pociechy wypróbuj kołysanki. Zabawka, która wygrywa melodię, pozwoli dziecku skoncentrować się na jednej czynności.

Jak działają kołysanki - papużki nierozłączki?

Mięciutkie papużki z satynowymi detalami. Możliwość nagrywania głosu (10 sekund). Papużki mogą wygrywać 10 minut kojącej muzyki, składającej się z 7 różnych melodii oraz 10 minut dźwięków przyrody.

Zobacz Regulamin konkursu

Wygraj zabawkę od Little Tikes - Kołysanki - papużki nierozłączki
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy w Kalendarz adwentowy. Codziennie do wygrania inna zabawka od Little Tikes. Aby mieć szansę wygrania jednej z 24 fantastycznych nagród, wystarczy śledzić naszą stronę konkursową i odpowiedzieć na pytania:

Aby wygrać nagrodę, wypełnij poniższy formularz:


Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.