5.12 Kostki z niespodzianką

Kostki z niespodzianką

Powszechnie wiadomo, że stymulacja zmysłów jest ważnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Kostki z niespodzianką sprawiają, że dziecko doświadcza różnych bodźców zewnętrznych. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Kostki z niespodzianką.

Jeśli nie masz pomysłu na zabawkę, która zajmie mało miejsca i jednocześnie będzie spełniała wiele funkcji edukacyjnych jednocześnie, warto wypróbować kostki z niespodzianką! 

Jak działają kostki z niespodzianką?

Cztery mięciutkie klocki, każdy o innej aktywności stymulującej rozwój dziecka. Mama może umieścić palce w bloku z żyrafą i łaskotać stópki dziecka podczas poznawania tekstur przez malucha. Zakrywanie słonia jego uchem pozwoli na zabawę w chowanego. Ciągnąc małpkę za ogon zobaczymy jak podskakuje. Kostka z pawiem pozwoli dziecku na odkrywanie nowych tekstur marszczącego się materiału. Bloczek z małpką pełni także funkcję grzechotki, a potrząsając bloczkiem z żyrafą usłyszymy brzęk. Kontrastujące kolory stymulują wzrok dziecka.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę kostki z niespodzianką otrzymuje autor odpowiedzi:

"Suma oczek na kostce do gry wynosi 21. Moją ulubioną grą planszowa jest grą chińczyk. Przypomina mi ona o moim dzieciństwie o zabawach z dziadkami, których już nie ma wśród nas. Gra ta budziła w naszej rodzinie wiele emocji - robiliśmy specjalne turnieje."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-06 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.