21.12 Ośmiorniczka do zabaw w wannie

Ośmiorniczka do zabaw w wannie

Niestety nie wszystkie dzieci przepadają za kąpielą, dlatego warto urozmaicić ją ciekawymi zabawkami. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Ośmiorniczkę do zabaw w wannie.

Zabawy w wannie mogą zachęcić pociechę, która nie lubi kąpieli. Wystarczy wrzucić kilka ulubionych zabawek do wody, a malec na pewno zainteresuje się zabawą, a tym samym - kąpielą. 

Jak działa ośmiorniczka do zabaw w wannie?

Ośmiorniczka łatwo przykleja się przyssawkami do kafelków w łazience. Zdobądź punkt - wrzuć piłkę do kosza by zaświeciła się rozgwiazda!

Cechy produktu:
- posiada obręcz do koszykówki oraz piłki o zabawnym kształcie
- rozwija umiejętności motoryczne dziecka
- przyssawka z tyłu obręczy do mocowania kosza.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka wypowiedzi:

"Fioletowy. Mój ulubiony kolor zależy od mojego nastroju i humoru. Kiedy jestem wesoła lubię zielony, kiedy smutna szary, kiedy zakochana to oczywiście czerwony, a kiedy zła lubię czarny, a kiedy płaczę to lubię niebieski."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-22 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.