Darmowe przejazdy

Darmowe przejazdy - artykuły

Darmowa komunikacja miejska dla uczniów

Darmowa komunikacja dla uczniów w Warszawie od 1 września

Od 1 września 2017 roku w Warszawie będzie obowiązywała darmowa komunikacja miejska dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dzięki temu ratusz ma nadzieję, że część rodziców zrezygnuje z podwożenia dzieci do szkoły, co...
Interesujesz się darmowe przejazdy? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. darmowe przejazdy
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.