Forum

Forum - artykuły

wiecej-zyczliwosci-dla-kobiet-w-ciazy

Życzliwość względem ciężarnych - podziel się opinią!

Jak to jest z traktowaniem ciężarnych przez otoczenie? Czy są niezauważalne, czy nie chcemy widzieć ich ciąży? A może ciąża to nie choroba i nie ma powodu, by traktować ciężarną wyjątkowo? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami - czekamy na...
Interesujesz się forum? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.