Kinetoza

Kinetoza - artykuły

choroba lokomocyjna

CHOROBA LOKOMOCYJNA u dzieci. Jak pomóc dziecku podczas podróży?

Choroba lokomocyjna to zmora rodziców podróżujących z dziećmi. Bywa, że nawet krótka przejażdżka to prawdziwe wyzwanie. Dziecko wierci się, marudzi. Czasem ma kłopoty z brzuszkiem, męczą je wymioty. Co zrobić, żeby zapobiec chorobie...
Interesujesz się kinetoza? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. kinetoza
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.