Niespokojne niemowlę

Niespokojne niemowlę - artykuły

Nerwowe niemowlę

Nerwowe niemowlę - jak postępować z nerwowym dzieckiem?

Nerwowe niemowlę - mało śpi, dużo płacze, przesadnie reaguje na bodźce, wydaje się nadmiernie pobudzone. Niekiedy nerwowość u niemowląt ma błahe i przemijające przyczyny, czasem jednak wymaga konsultacji u specjalisty. Jak poznać, z którą...
Interesujesz się niespokojne niemowlę? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. niespokojne niemowlę
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.